Szersza oferta Cartechnic

, 15 października 2007, 0:00

Firma Inter Cars poszerzyła ofertę o produkty chemii warsztatowej i płynów do chłodnic marki Cartechnic.
Szczegóły poniżej.

Chemia warsztatowa:
Spray do wykrywania wycieków gazowych 400ml – do prostego i szybkiego wykrywania nieszczelności instalacji gazowych. Zastosowanie: do diagnostyki szczelności układów hamulców pneumatycznych, układów zasilania silników samochodów pracujących na gaz LPG lub CNG. Indeks IC CART00213.
Wielofunkcyjny smar litowy 400ml – elastyczny i trwały, odporny na wodę i wysokie temperatury, o uniwersalnym zastosowaniu do łożysk ślizgowych i tocznych przy normalnych obciążeniach. Temperatura pracy od -30ºC do +120ºC NLGI 2.

Indeks IC CART00206.

Smar przylegający 400ml – ekstremalna wytrzymałość na nacisk, odporny na wymywanie przez wodę także słoną, chroni przed korozją. Zastosowanie: uniwersalny smar przylegający do układów napędu, resorów, dźwigni hamulca ręcznego i dźwigni zmiany biegów, przegubów i stabilizatorów. Indeks IC CART00212.
Biały smar w aerozolu z dodatkiem teflonu 300ml – wodoodporny, o długotrwałym działaniu, odporny na wysokie temperatury. Bardzo dobra ochrona przed ścieraniem i korozją.

Zastosowanie: do prac konserwacyjnych, do resorów, zamków, szyn przy siedzeniach i odsuwanych dachach, okien, dźwigni zmiany biegów, zawiasów, linek itd. Indeks IC CART00206.
Środek czyszczący do hamulców 500ml, 5L, 20L – szybko odparowujący środek czyszczący do elementów układów hamulcowych i sprzęgła. Usuwa olej, smary, zanieczyszczenia drogowe i płyn hamulcowy z układów hamulcowych, nie pozostawia osadów.
Indeks IC CART00201, CART00202, CART00203.

Spray do elementów ceramicznych 400ml – spray nie zawierający metali, odporny na wysokie temperatury od -30 st. C do +1450 st.C. Do stosowania w gwintach świec zapłonowych, katalizatorach, turbozespołach, połączeniach aluminiowch w instalacjach hamulcowych. Indeks IC CART00211.
Spray do kokpitu 300ml – antystatyczny, dzięki zastosowaniu specjalnych substancji pielęgnujących powoduje odświeżenie koloru wszystkich elementów z tworzyw sztucznych.
Indeks IC CART00204.
Środek odrdzewiająco – smarujący 300ml. Olej penetrujący z dodatkiem MoS2 (dwusiarczek molibdenu) – rozpuszcza i usuwa rdzę, smaruje oraz zatrzymuje proces korozji.

Indeks IC CART00210.
Spray silikonowy 300ml – do elementów wewnętrznych i zewnętrznych, antystatyczny, smaruje nie natłuszczając. Odnawia, chroni, smaruje i izoluje, zapobiega osadzaniu się kurzu. Polecany do zastosowania w pojazdach mechanicznych, przydatny na kempingu i w sporcie. Indeks IC CART00208.
Aerozol penetrujący z efektem zimnego szoku 400ml – gwarantuje ochładzanie powierzchni materiału, powoduje pękanie rdzy co zapewnia lepsze wnikanie substancji aktywnych w szczeliny. Doskonale przenika przez warstwę rdzy, zapewnia trwałą ochronę przed korozją, nie zawiera związków polimerowych, krzemu ani kwasów, nie uszkadza gumy i uszczelek. Przydaje się do bezpiecznego odkręcania mocno zardzewiałych zapieczonych, i utlenionych połączeń śrubowych. Indeks IC CART00205.

Płyny do chłodnic:
Koncentrat do chłodnic Cartechnic 1.5L, 5L, 20L, 60L, 200L. Jest to koncentrat do chłodnic, który zapewnia całoroczną ochronę silnika, chłodnicy i pompy wodnej przed działaniem niskich temperatur i korozją. Rozcieńcza się go 1:1, gwarantuje zabezpieczenie do – 36 C.
Bezkrzemianowy koncentrat do chłodnic Cartechnic CT 12 plus 1.5L, 5L, 20L, 60L, 200L. Jest to koncentrat do chłodnic, który zapewnia całoroczną ochronę przed działaniem niskich temperatur i korozją bez konieczności przeprowadzania zabiegów konserwacyjnych przez cały okres żywotności silników wykonanych z żeliwa szarego, aluminium lub kombinacji obu tych metali, a także układów chłodzenia wykonanych ze stopów aluminium i miedzi.

Rozcieńcza się go 1:1, gwarantuje zabezpieczenie do – 36 C. Kolor czerwony.

Komentarze

Brak komentarzy!