Nowość w best products – tester hamulców brekon 2000 PC

, 15 października 2007, 0:00

Firma best products wprowadziła do swojej oferty nowość – tester hamulców brekon 2000 PC.
Ocena maksymalnych sił hamujących
Urządzenie brekon 2000 zostało skonstruowane z myślą o szybkiej diagnozie w warsztacie samochodowym. Pozwala na ocenę sił hamowania w samochodach o maksymalnym obciążeniu osi 3 tony, zarówno dla napędu na jedną jak i wiele osi. Możliwość włączenia trybu automatycznego skracającego czas pomiaru.

Bezdotykowa metoda wykrywania pojazdu
Rolki nie posiadają dodatkowej rolki dotykowej sygnalizującej wjazd i obrót koła. Nowa technologia pozwala znacząco zredukować ilość czynności konserwacyjnych w porównaniu z urządzeniami wykonanymi w starszej technologii. Obecność i pozycja pojazdu na rolkach jest oceniania przez czujnik. Po wykryciu prawidłowej pozycji kół (wzdłużnie i po krosie), następuję samoczynny rozruch silników napędzających rolki. Test zostaje wykonany automatycznie.

Zalety wersji PC
Standardowe oprogramowanie urządzenia pozwala na wyświetlenie pozycji pojazdu na rolkach (ochrona felg), wyświetlenie rozkładu sił hamowania (owalizację) oraz sprawdzenie skuteczności hamulca postojowego. Jeżeli komputer wyposażono w drukarkę możliwy jest szybki wydruk raportu z badania pojazdu.

Limitowana Seria Promocyjna

Zawiera oprogramowanie „profitest” z bazą danych (typy pojazdów), Program posiada możliwość przygotowania szczegółowego, opartego o wykresy protokołu z przeprowadzonych badań.

Urządzenie otrzymało nagrodę „Wybitność i Innowacyjność Rzemiosła” podczas międzynarodowych targów w Monachium.

Szczegóły na: www.best-prod.com 

 

Komentarze

Brak komentarzy!