Promocja na myjki do mycia kół

, 14 października 2007, 0:00

Firma PROFIT Romuald Lange – z Poznania, bezpośredni importer i krajowy dystrybutor urządzeń firmy Hedson A.B, wprowadza do końca listopada 2007 promocję na, dwa modele myjek do mycia kół:

Drester W350 w cenie netto: 23.980,- zł
Drester W550 w cenie netto: 21.980,- zł

Myjka do kół szwedzkiej firmy Drester AB, to już coraz częściej spotykane urządzenie w serwisach oponiarskich. Dzięki jej sposobie mycia poprzez „piaskowanie granulatem tworzywowym” oraz wodą w obiegu zamkniętym, nie wymagającego stałego jej doprowadzenia – czyni ją niezastąpioną szczególnie w okresie jesienno – zimowym, kiedy koła są szczególnie brudne, a pogoda nie sprzyja myciu kół „pod chmurką”.

Krótki i regulowany czas pracy ( 30, 60, 90, 120 sek ) prosta obsługa, brak zastosowania detergentów szkodliwych dla otoczenia oraz funkcjonalność i niezawodność wykonania czynią myjkę do kół urządzeniem niezawodnym na długie lata użytkowania.

Oferowane są obecnie trzy modele myjek, różniące się wyposażeniem oraz stopniem zautomatyzowania. Najnowszy model myjki oznaczony symbolem W-750, to już prawdziwy automat, który sam pobiera koła ze specjalnego wózka do mycia i oddaje je umyte i świecące.

Dostawa wraz ze szkoleniem oraz podłączeniem do instalacji warsztatowej w cenie urządzenia.
W zestawie znajduje się granulat 25 kg oraz mata przeciwpoślizgowa.

Szczegóły promocji cenowej bezpośrednio u importera:
PROFIT Romuald Lange
tel: 061/8630-707
e-mail: lange@profit.hofmann.pl

 

Komentarze

Brak komentarzy!