Osrav – nowe, lepsze ceny (przygotowała firma Auto Partner Tychy)

, 10 października 2007, 0:00


Wycieczka była super ! Wyjazd udany… ale jak zwykle musiało się coś wydarzyć …
Wróciłem poobijany, brak słów – ostatni raz!

Co tu dużo mówić – wyjechaliśmy w piątek rano, na szczęście ja nie pakowałem samochodu więc najgorsze mnie minęło… Droga trochę męcząca, jednak tyle godzin w samochodzie – ale zrobiliśmy kilka postojów, kawusia i jedziemy dalej. Minęliśmy wiele tuneli, serpentyn, 12 godzin jazdy – ale w miłej rodzinnej atmosferze – znajomi za nami w drugim samochodzie – czego można chcieć więcej.
Dojechaliśmy…., odebraliśmy klucze z apartamentów, idziemy najpierw się odświeżyć.
Zaczyna się – rozpakowywanie. Podnoszę klapę bagażnika, nurkuje po pierwszą torbę no i BAAANG ! po raz pierwszy. Zanotowano pierwszy guz na mojej głowie. Małe drobne przekleństwo towarzyszyło pierwszej próbie wyjęcia bagaży. Ruszyłem trochę moją główką – podłożyłem patyczek między klapę bagażnika a wnętrze, no i nurkuje. Dwie torby wyjąłem ale trzecia była bardzo szeroka, zahaczyłem o patyczek i BAAANG ! Nie no nie dam rady… Tu już poszła konkretna wiązanka. Co to za urlop ? Dwa guzy w pierwszym dniu. I pomyśleć że została jeszcze połowa bagażnika do wyładowania.

A wystarczyło wymienić amortyzatory gazowe ! Wróciłem, kupiłem w Auto Partnerze, wymieniłem – ufff…. już mi lepiej.

Amortyzatory gazowe to asortyment, który u dystrybutorów zazwyczaj traktowany jest jako produkt dodatkowy – w firmie Auto Partner jest inaczej – każdy produkt jest bardzo ważny. Amortyzator bagażnika jest to część, bez której każdy użytkownik samochodu może się obyć. Natomiast nikt nie bierze pod uwagę, że układ nerwowy człowieka ma swoje granice. Gdy pakując do samochodu bagaże lub nawet niewielkie zakupy właściciel samochodu dostaje kilka razy w głowę pokrywą bagażnika – nie jest to przyjemne – tym bardziej że to nie samochód ponosi winę za nie wymienione amortyzatory – lecz sam właściciel.

Sprawdź nowe, lepsze ceny amortyzatorów gazowych OSRAV.
Szczegóły na stronach www.autoap.com.pl.

 

Komentarze

Brak komentarzy!