Firma Gates na Equip Auto 2007

, 10 października 2007, 0:00

W tym roku firma Gates Corporation będzie ponownie obecna na targach Equip Auto w Paryżu, które odbędą się w dniach 15-20 października 2007. Jako najmłodszy członek porozumienia eXponentia firma Gates pojawi się na wspólnym stoisku eXponentia (hala nr 5, stoisko L35) razem z firmami SKF, Tenneco i TRW.
Firma Gates dołączyła niedawno do porozumienia eXponentia – platformy usługowej oferującej wiedzę i szkolenia techniczne niezależnym podmiotom na rynku wtórnym.

eXponentia dąży do tego, by stać się głównym źródłem informacji i wiedzy dla mechaników samochodowych. Z tego względu wszyscy partnerzy, z wyjątkiem firmy Valeo, będą prezentować swoje marki na jednym, dużym stoisku.
Rozwiązanie to umożliwia przekazanie bieżących informacji o wysiłkach zmierzających do wzmocnienia samochodowego rynku części zamiennych oraz rozwoju technologicznego. Każdy partner lub marka mają swoje oddzielne miejsce na stoisku, gdzie będą prezentować właściwe sobie produkty.

Firma Gates przedstawi wprowadzoną niedawno na rynek serię produktów Unicoil™ do wyginania węży. Spirale Unicoil™ umożliwiają dowolne kształtowanie przewodów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku szybkich napraw, niestandardowych silników, braku towaru na składzie lub wystąpienia problemów z utrzymaniem właściwego przebiegu węża.

Jako producent napinaczy automatycznych, firma Gates skoncentruje się także na przedstawieniu gamy napinaczy DriveAlign®. Technologia produkcji napinaczy firmy Gates zawiera wiele opatentowanych rozwiązań i oferuje jakość OE, dzięki czemu możliwe jest zagwarantowane doskonałego dopasowania. Firma Gates jest dostawcą kompletnych układów, który oferuje również zestawy Micro-V® XF, obejmujące paski i elementy metalowe zalecane do wymiany podczas kompleksowej naprawy silnika. Dzięki tym zestawom nie trzeba już zamawiać pasków i napinaczy oddzielnie – wszystko można otrzymać od jednego dostawcy, w jednym opakowaniu.

Dodatkowo na stoisku firmy Gates zwiedzający będą mogli zapoznać się z internetowym katalogiem produktów, który jest dostępny na stronie www.gatesautocat.com i aktualizowany na bieżąco od momentu jego uruchomienia we wrześniu 2006. W ramach ostatnich modyfikacji dostępne są „Biuletyny Techniczne Gates”, przedstawiające porady oraz wskazówki obsługowo-montażowe dotyczące pasków i zestawów oraz związanych z nimi produktami.

 

 

Komentarze

Brak komentarzy!