Promocja akumulatorowa

, 5 października 2007, 0:00

W dniu 10 września firma Inter-Team uruchomiła tradycyjną, jesienno-zimową promocję akumulatorową. Skierowana jest ona do wszystkich Klientów i obejmuje wszystkie akumulatory dostępne w ofercie Inter-Team (Centra, Bosch). Zakończenie pierwszej części tej promocji przewidziano na 15 grudnia 2007. Ale mogą być Państwo spokojni, akcja będzie kontynuowana również na początku przyszłego roku…

W tegorocznej promocji akumulatorowej Inter-Team przewidział  naprawdę wyjątkowo atrakcyjne nagrody. Ich wartość w stosunku do przewidzianych progów zakupowych jest dużo większa niż przed rokiem i według naszych szacunków jest ona jedną z najatrakcyjniejszych w Polsce! Promocja Inter-Team jest najciekawsza jeszcze z kilku innych względów.

Przede wszystkim przewidziane nagrody są nagrodami gwarantowanymi. Bez wyjątku. Każdy, kto spełni wymagania regulaminu może być w 100% pewny otrzymania odpowiedniej nagrody. Albo nawet lepszej niż odpowiedniej. Tak, tak, ponieważ firma Inter-Team, jak zawsze w przeszłości, w przypadku gdy dana nagroda (np. sprzęt AGD/RTV) została wycofana z produkcji lub jest u dystrybutora niedostępna, przekazuje swoim klientom nagrodę o nie gorszych parametrach, a w praktyce są to przeważnie nowsze i lepsze modele. Inter-Team nigdy nie schodzi poniżej określonego poziomu. A wszystko to z myślą o zadowoleniu klientów firmy.

Po przekroczeniu każdego z progów zakupowych Klient do wyboru ma jedną z kilku nagród. Zawsze jednak może wybrać coś interesującego ze sprzętu domowego lub RTV, coś z wyposażenia warsztatu lub po prostu „żywą gotówkę” w postaci bonów Sodexho Pass.

Szczegóły promocji dostępne są w placówkach Inter-Team, u Przedstawicieli Handlowych i na stronie internetowej:

www.inter-team.com.pl.  

Marcin Busza
Dział Promocji i Reklamy

 

Komentarze

Brak komentarzy!