Nowości asortymentowe w Inter-Team

, 5 października 2007, 0:00

Pompy wody Kraft

Firma Inter-Team rozszerzyła asortyment marki Kraft o pompy wody.
Po szczegółowej analizie oczekiwań Klientów,  Inter-Team wytypował asortyment, który w pełni ich zadowoli. 
W pierwszej fazie Inter-Team będzie mógł Państwu zaoferować 140 referencji, a docelowo w nadchodzącym sezonie zimowym będzie ich około 400.
Wśród nich „rodzynki” na rynku – Mercedes Sprinter i Vito.

Przepływomierze Kraft
Części elektryczne i elektronika w samochodach są podstawą w prawidłowym ich działaniu. Po analizach rynku części zamiennych Inter-Team zdecydował się na wprowadzenie całej gamy przepływomierzy występujących w samochodach europejskich.
Od października do oferty Inter-Team wprowadzonych zostało 60 referencji, docelowo będzie ich około 200.
Wszystkie są sprawdzone i przetestowane na większości marek europejskich.
Firma kieruje się zasadą: „Wysoka jakość za niską cenę!”

Nowe produkty marki SASIC
Znacznemu rozszerzeniu ulega oferta części do samochodów francuskich od dostawcy firmy SASIC. Oferta w Inter-Team produktów tej marki zostanie powiększona o ok. 300 referencji, z czego same sprzęgła stanowią ok. 30 referencji.

Warto podkreślić, że firma SASIC jest dostawcą tych sprzęgieł na rynek serwisowy OEM w całej Europie!

Nowy / stary asortyment
Aby dostosować się do standardów rynkowych Inter-Team postanowił przebudować linię sprężyn zawieszenia CS Germany. Produkty tej firmy istnieją w ofercie Inter-Team od wielu lat, ale teraz Inter-Team oferuje ten produkt w nowej jakości. Na każdą sprężynę firma daje 3 lata gwarancji lub 250 tys. kilometrów przebiegu. Inter-Team może się również poszczycić najszerszą ofertą na rynku obejmującą nie tylko marki europejskie ale również azjatyckie. Pełna gama produktów obejmuje ponad 1000 referencji z czego ponad 400 jest w ciągłej dostępności.

Inter-Team dostarcza gotowe rozwiązania

Asortyment marki KRAFT stale się rozrasta. Nową linią są zestawy ochronne amortyzatora, składające się z odbojów i osłon w kompletach na całą oś. Jest to produkt z najwyższej półki jakościowej w przystępnej cenie – zgodnie z filozofią tworzenia marki KRAFT. Inter-Team dostarcza Państwu gotowe rozwiązanie: ofertę składającą się z 32 zestawów do najpopularniejszych marek europejskich oraz katalog ze zdjęciami i crossami.

W niedalekiej przyszłości…
Kolejne nowości asortymentowe przygotowane do rozszerzenia dotychczasowej oferty Inter-Team to nagrzewnice firmy Nissens, wiskotyczne sprzęgła wentylatora firmy BEHR oraz wtryskiwacze i pompy common-rail firmy Bosch.

Dział Marketingu Produktu
Inter-Team

 

Komentarze

Brak komentarzy!