Inter-Team otwiera nowe filie

, 5 października 2007, 0:00

W roku 2007 firma Inter-Team otworzyła kolejne, nowe placówki – w Słupsku i w Gdańsku.

Słupska filia to już 18 oddział Inter-Team na teranie kraju. Oddział został otwarty 3 marca 2007. Dzięki filii w Słupsku Klienci z regionu Pomorza Środkowego otrzymali częste, szybkie i bezpłatne dostawy (minimum dwa razy dziennie) szerokiego asortymentu z oferty firmy Inter-Team.
Siedziba oddziału, przed którą znajduje się obszerny parking, położona jest przy głównej ulicy miasta (trasa w kierunku Bytowa). W budynku znajduje się także sala szkoleniowa, w której przeprowadzane są profesjonalne prezentacje i szkolenia dla Klientów filii. Kompetentną i miłą obsługę zapewnia profesjonalna jedenastoosobowa kadra, której dodatkowym zadaniem jest czynne budowanie sieci warsztatów zrzeszonych O.K.Serwis na terenie Pomorza.

Natomiast w środę, 16 maja ruszyła sprzedaż w dziewiętnastej już filii firmy Inter-Team – w Gdańsku. Nowy oddział zlokalizowany jest przy ul. Nowolipie 28, naprzeciwko Centrum Handlowego Morena. Dojazd został czytelnie oznakowany tablicami, które prowadzą Klientów od ulicy Piekarniczej pod same drzwi Działu Sprzedaży. Nowa placówka posiada duży magazyn o powierzchni 1000 m2, co z ułatwia składowanie towaru oraz zapewnia szeroką dostępność asortymentu. Część biurowa o powierzchni 200 m2 mieści w Dziale Sprzedaży aż 8 stanowisk komputerowych, co pozwala na błyskawiczną i jednoczesną obsługę wielu Klientów.
W oddziale zatrudnionych jest 20 osób. Cała kadra składa się z osób posiadających duże doświadczenie w branży, którzy zostali również dodatkowo przeszkoleni. W budynku znajduje się także nowocześnie wyposażona sala szkoleniowa. Na terenie firmy znajduje się również duży i bezpłatny parking dla Klientów. Dostawy towaru do stałych odbiorców odbywają się minimum dwa razy dziennie. W szczególnych przypadkach towar jest dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich. Nowa filia Inter-Team wykorzystuje 7 samochodów, oznakowanych firmowymi barwami oraz logotypami naszych najlepszych dostawców.

Na Klientów odwiedzających nowy oddział, oprócz szerokiego asortymentu części dostępnych „od ręki” czekają bardzo atrakcyjne promocje.

Już w niedalekiej przyszłości Inter-Team otwiera kolejne oddziały.

Dział Promocji i Reklamy

 

Komentarze

Brak komentarzy!