Bez owijania w bawełnę

, 5 października 2007, 0:00

Jesień obfituje gradem nowości w ofercie Inter-Team. Stale dostosowując się do Państwa potrzeb firma Inter-Team zdecydowała się wprowadzić jeszcze jedną linię przegubów napędowych. Są to przeguby o wysokiej jakości i najlepszej cenie na rynku. Producentem jest koncern GSP wywodzący się z dalekiego wschodu.
Firma posiada ponad 20 letnie doświadczenie w produkcji elementów przeniesienia napędu i pracuje według europejskich standardów jakości ISO 9002, QS 9000 VDA 6.1. Przeguby w fabryce GSP są wykonywane na obrabiarkach numerycznych i nieustannie przechodzą surową kontrolę jakości. Dążenie do doskonałości przywiodło firmę GSP do Europy, a dzięki firmie Inter-Team do Polski. Na dobry początek firma oferuje Państwu 50 referencji przegubów do najpopularniejszych marek europejskich, a w niedalekiej przyszłości planujemy wprowadzić szeroką ofertę przegubów marki GSP. Aby ułatwić Państwu dobór asortymentu Inter-Team przygotował katalog zawierający również crossy.

Jeśli mieliby Państwo ochotę otrzymać więcej informacji na temat tych produktów to firma zaprasza do placówek Inter-Team na terenie całego kraju lub prosi o pytania na adres mailowy: m.rowinski@inter-team.com.pl  

Dział Marketingu Produktu

 

Komentarze

Brak komentarzy!