Wypróbuj tester zanim kupisz

, 5 października 2007, 0:00

Coraz większym problemem przy serwisowaniu samochodów, również przy zwykłych czynnościach obsługowych, staje się elektronika. Nastręcza ona sporo problemów mechanikom, którzy po wykonaniu swojej pracy często są zaskakiwani „palącą się” kontrolką świadczącą o zapisie błędów w pamięci sterowników.

Z myślą o tym Inter-Team prowadzi od dłuższego czasu wspólnie z firmą BOSCH akcję wypożyczania testerów diagnostycznych. Firma udostępnia na okres dwóch tygodni urządzenie diagnostyczne wraz z oprogramowaniem, oczywiście nieodpłatnie. Pozwala to przed zakupem wypróbować sprzęt, stwierdzić na ile trudna (lub łatwa) jest jego obsługa i jaką część samochodów, które do nas przyjeżdżają jesteśmy w stanie z jego pomocą obsłużyć. Wielu klientów już skorzystało z tej możliwości i dzięki temu było w stanie ocenić podczas tych dwóch tygodni przydatność urządzenia w swojej firmie. W dalszym ciągu Inter-Team czeka na chętnych, by przekazać im tester na okres próbny w celu wypróbowania.

Jeśli chcesz skorzystać z tej możliwości skontaktuj się z opiekunami handlowymi Inter-Team w terenie lub zadzwoń bezpośrednio do Działu Narzędzi i Urządzeń tel. (022) 339 89 59.

 

Komentarze

Brak komentarzy!