Nowy katalog kabinowych filtrów Purflux

, 3 października 2007, 0:00

Sogefi Filter Division wypuściła na rynek katalog poświęcony wyłącznie filtrom kabinowym. Ma to na celu wsparcie dystrybutorów oraz warsztatów zajmujących się sprzedażą tego rodzaju filtrów oraz obsługujących układy klimatyzacji w pojazdach.

Katalog zawiera 256 stron najnowszych informacji o filtrach kabinowych Purflux do ponad 4000 zastosowań zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych.
Asortyment kabinowych filtrów Purflux to zarówno filtry przeciwpyłkowe usuwające do 100% zanieczyszczeń typu kurz, pył, sadza czy, substancje smoliste dzięki zastosowaniu nanowłókien, jak i filtry z warstwą węgla aktywnego, która absorbuje szkodliwe gazy czy wręcz usuwa nieprzyjemne zapachy z przedziału pasażerskiego pojazdu.

Katalog jest łatwy w użytkowaniu; zawiera szereg opcji wyszukiwania np. wg modelu czy numeru referencyjnego, a także rozdział zawierający rysunki i wymiary filtrów. Mając na uwadze fakt, iż wymiana filtra kabinowego może nastręczać czasem trudności ze względu na dużą pomysłowość producentów w rozmieszczaniu filtrów w pojazdach, katalog zawiera instrukcje montażu, które mogą przyczynić się do znacznej czasem oszczędności czasu i kosztów.

Więcej informacji nt. firmy i oferty filtrów Sogefi Filter Division można uzyskać kontaktując się z Bartoszem Sieradzkim, tel. +48 601 175 379, e-mail: bartosz.sieradzki@wp.pl

 

Komentarze

Brak komentarzy!