Prostowanie felg w promocyjnej cenie

, 3 października 2007, 0:00

Firma best products proponuje klientom prostownice do felg w promocyjnej cenie 11.000,- zł netto.
Maszyna typ RSM 1022 służy do napraw obręczy stalowych i aluminiowych o średnicach od 10 do 22 cali. Naprawa obręczy wykonywana jest za pomocą łatwego w użyciu siłownika hydraulicznego, który wypycha wgiętą część obręczy przywracając tym samym jej pierwotny kształt. Operacja ta jest wykonywana przy użyciu szerokiego zakresu kształtowych nakładek, które precyzyjnie dopasowują się do różnych profili obręczy. Felga jest mocowana do uchwytu za pomocą śrub natomiast centrowanie felgi odbywa się przy wykorzystaniu pierścieni o różnych średnicach zewnętrznych pasowanych do otworu wewnętrznego felgi.
Maszyna wyposażona jest także w tokarkę i precyzyjny czujnik zegarowy mocowany na statywie magnetycznym. Po prostowaniu lub spawaniu felgi można jej krawędzie przetoczyć do wymaganego kształtu.
Prostownica posiada dwa silniki elektryczne jeden o mocy 0,75 kW 900 obr/min służący do napędu wrzeciona i drugi o mocy 0,75 kW, 1400 obr/min służący do napędu układu hydraulicznego. Oba silniki mogą być wykonane na zasilanie prądem 380V lub 220V .

Urządzenie posiada deklarację zgodności CE i występuje w kolorze niebieskim lub czerwonym.

Prostownica do felg może okazać się maszyną bardzo pomocną, szczególnie w momencie wymiany ogumienia, gdy założenie opony ze względu na mocno pogiętą i zniszczoną felgę okazuje się niemożliwe. Pozwala również rozszerzyć zakres świadczonych usług czyniąc warsztat bardziej uniwersalnym.

Best products zaprasza wszystkie warsztaty ogumienia do skorzystania z promocji.
Wszelkie szczegółowe informacje pod tel. (0-61) 847 06 55,
e-mail: bestprod@best-prod.com

 

Komentarze

Brak komentarzy!