Romanse w firmie Auto Partner – Stało się, postanowiliśmy o tym napisać …(przygotowała firma Auto Partner)

, 13 września 2007, 0:00

Zaczęło się już w marcu. Przyjechały, nikt nie podejrzewał ich zamiarów, nikt ich nie znał, były dla nas całkiem obce . Każdy uważał je za słabe, nieudolne – nikt nie pomyślał nawet że będą próbować – a co dopiero coś więcej …

Zaczęły od małych podchodów, podglądały konkurentki, które cieszą się większym zainteresowaniem. Niestety problem był jeden – one od początku były porównywane do tanich, tandetnych, nie wytrzymujących presji najbardziej wymagających.

Postanowiły to zmienić. Zaczęły od Nowaka, mechanika – bardzo dobrego klienta firmy Auto Partner.
Nowak jak to Nowak – fachowiec pierwsza klasa, nie podejmował decyzji bez zastanowienia, nie kupuje kota w worku. Postawił warunek – najpierw próba…..
Zaczęło się …
Deszczowy wieczór w warsztacie- Nowak, i samochody – wśród nich czuje się najlepiej. Nowak przekazał jakie ma wymagania, były zadowolone, że potraktował je z profesjonalizmem i dał szansę by pokazały ile są warte.
Po dwóch godzinach Nowak był zaskoczony wynikami, zachwycał się nawet ich pomarańczowymi mundurkami, zły, że dopiero teraz otworzyły mu oczy. Bo kosztowały go 3 razy mniej niż ich koleżanki z pierwszej półki – postanowił już nigdy nie płacić za opakowanie.
Wniosek ?

Nie porównuj filtrów Alco Filters do tandetnych filtrów – porównaj do tych z pierwszej półki ….
Inni już to zrobili.
Nie płać za pudełko – sprawdź, wypróbuj . Nie pożałujesz.

Zarząd firmy Auto Partner w odpowiedzi na liczne prośby klientów postanowił wznowić akcję promocyjną filtrów ALCO. Czas trwania promocji od 15 września do 15 października 2007r.

Szczegóły na stronie www.autoap.com.pl w dziale Promocje.

 

Komentarze

Brak komentarzy!