Cynk, aluminium w aerozolu

, 12 września 2007, 0:00

Marka Holts znana jest polskim kierowcom dzięki „Kołu zapasowemu”, czyli specjalnemu preparatowi w aerozolu do szybkiej naprawy przebitej opony. W ofercie znajdują się także produkty do chłodnic samochodowych, uszczelniacze do układu wydechowego oraz ściereczki do mycia szyb. Odrębną kategorię produktów stanowi linia dla profesjonalistów. Skierowana jest ona przede wszystkim do właścicieli warsztatów samochodowych.

Jednymi z produktów z serii dla profesjonalistów są  „Cynk w aerozolu” i „Aluminium w aerozolu”. Oba oferowane są, jak wskazuje nazwa, w aerozolach o pojemności 400 ml. Opakowanie takie pozwala na wielokrotne korzystanie z ich zawartości.

„Cynk w aerozolu” przeznaczony jest do usuwania i zabezpieczenia ognisk korozji powstających głównie na połączeniach elementów karoserii samochodowych. Skuteczność produktu gwarantuje właściwość silnego przylegania do metali i zawartość w składzie 99% płynnego cynku.

„Aluminium w aerozolu” przeznaczone jest do usuwania i zabezpieczania ognisk korozji na elementach układu wydechowego, metalowych osłon silnika i kolektorów wydechowych. Właściwości produktu zapewniają skuteczną ochronę na elementach pracujących w temperaturze powyżej 800ºC. Wytworzona powłoka aluminiowa wytrzymuje również duże wahania temperatur.

Przed przystąpieniem do użycia obu produktów należy oczyścić naprawiane miejsca z rdzy, smarów i wszelkich zabrudzeń drogowych. Powinny być one także suche i odtłuszczone.

Wyłącznym importerem produktów marki „Holts” w Polsce jest firma Amtra Ltd. z Sosnowca. , znana od wielu lat m.in. jako generalny dystrybutor wielofunkcyjnego preparatu „WD-40”.

 

Komentarze

Brak komentarzy!