Produkty Valeo w Konkursie na Innowację na targach Equip Auto 2007

, 12 września 2007, 0:00

Na targach Equip Auto 2007 Valeo w ramach tematu „Innowacje Technologiczne” zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania z gamy produktów i usług dla rynku części zamiennych, jak również innowacje technologiczne na potrzeby montażu fabrycznego i aftermarketu.

Spośród innowacji, które będą zaprezentowane na stoisku Valeo w tegorocznej edycji Equip Auto w Paryżu w dniach 15-20 października, cztery zostały wstępnie wybrane do „Międzynarodowego Konkursu na Innowację w Dziedzinie Motoryzacji”. Są to:

1. System elektromagnetycznego sterowania zaworami (Camless, SVA)
Ten system zastępuje klasyczne mechaniczne sterowanie zaworami silnika poprzez pasek i wał rozrządu oraz popychacze hydrauliczne, pozwala przy tym na redukcję spalania oraz emisji zanieczyszczeń o wielkości rzędu 20%.
2. System Beep&Park® Keeper
Rozwiązanie w kategorii dodatkowego wyposażenia, które łączy dwie funkcje, czujnik parkowania przód/tył oraz system alarmu przeciwuderzeniowego, kiedy samochód jest zaparkowany.

3. Moduł Multivision
Ten system w kategorii doposażenia proponuje 4 funkcje: alarm przy przekraczaniu linii, pomoc w utrzymywaniu kierunku, rejestracja wizualna trasy samochodu w razie gwałtownego przyspieszania lub hamowania oraz sygnał dla kierowcy, że samochód przed nim rusza (np. na światłach).

4. Usługa eCORPS
System eCORPS składa się z programu z narzędziem umożliwiającym śledzenie i identyfikację stojanów rozrusznika i alternatora. System zwiększa wydajność czynności renowacyjnych dzięki optymalnemu ponownemu wykorzystaniu stojanów.

Valeo jest również partnerem programu eXponentia™, wstępnie wybranego w kategorii Serwis.

Na targach Equip Auto 2007 Valeo Service przedstawi swoje nowe produkty i usługi w ramach działów: Utrzymanie i Naprawy, Karoseryjnego, Wyposażenie dodatkowe oraz Samochody Ciężarowe.

15-20 Października , Parc des Expositions de Villepinte,
Stoisko Valeo : Hall 6 – Aleja G – Stoisko 36

 

Komentarze

Brak komentarzy!