Carman Scan Lite z pakietem „Azja” w S&K Service

, 4 września 2007, 0:00

Wprowadzony przez S&K Service do sprzedaży tester diagnostyczny Carman Scan Lite firmy NexTech jest następcą testera Carman Scan II.

Proponowana wersja przeznaczona jest dla marek azjatyckich takich jak: Honda, Nissan, Toyota, Subaru, Mazda, Kia, GM / Daewoo, Ssangyong, Hyundai, Mitsubishi i innych.
Jego oprogramowanie w pełni odpowiada oryginalnemu oprogramowaniu, które używane jest w japońskich i koreańskich serwisach.
Posiada możliwość: odczytu danych bieżących, odczytu kodów błędów i kasowania błędów, zapisywania wybranych parametrów pracy silnika, sterowania elementami wykonawczymi pojazdu, transmisji danych do PC. Diagnostyka pojazdu przeprowadzana jest zgodnie z protokołem OBD II / EOBD. Istnieje możliwość wyboru menu w języku polskim.
Tester jest urządzeniem niewielkim ( 223 x 125 x 68/43 mm ) posiada podświetlany LCD o rozdzielczości 320 x 240, 25-cio przyciskową klawiaturę, pamięć 256 MB z możliwością rozbudowy do 1 GB, a zasilany jest zewnętrznym napięciem 7 do 36 V DC lub z baterii wewnętrznej zapewniającej pracę przez 2 godziny.
W komplecie dostarczane są adaptery (14 szt.) umożliwiające współpracę z wcześniej wymienionymi markami, asortyment (7 szt.) kabli zasilających i przyłączeniowych, oraz zasilacz. Wszystko to mieści się w estetycznej i trwałej walizce.

Szczegóły na: www.skservice.pl

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 26 listopada 2008, 0:00 0 0

Bardzo przyzwoite urzadzonka , azja działa rewelacyjnie , mam wraz z pakietem Europa również bez zarzutów

Odpowiedz

Anonim, 11 stycznia 2009, 0:00 0 0

daj nr do siebie pogadamy przymierzam się do zakupu

Odpowiedz

Anonim, 21 czerwca 2009, 0:00 0 0

Hej.Jak pracujesz już na tym sprzęcie to bardzo proszę o kontakt,kupiłem i mam problemy,mój nr.785728070.daj sygnał,a ja oddzwonię.

Odpowiedz