Promocje Kagera

, 4 września 2007, 0:00

Firma Fota przygotowała dwie akcje promocyjne na produkty marki Kager. Są to akumulatory oraz oleje. Szczegóły dotyczące promocji znajdują się poniżej.

Energia zakupów! Moc nagród!
Kupując akumulatory w pakietach klient wygrywa rabat oraz zestawy nagród. Wysokość rabatów i wartości nagród rosną wraz z wartością pakietów.
W promocji biorą udział wszystkie akumulatory Kager:
– Akumulatory Kager (hybrydowe)

– Akumulatory Kager do samochodów ciężarowych
– Akumulatory Kager vertiGo ( wapniowe) – Nowość

Premiowana jest sprzedaż pakietowa:
PAKIET Brązowego Mistrza
Zakup za min. wartość 2200 PLN netto = 23% rabat + termin płatności wydłużony o 30 dni + gratis torba sportowa z szachownicą, baner, wózek na akumulatory

PAKIET Srebrnego Mistrza

Zakup za min. wartość 3500 PLN netto = 28% rabat + termin płatności nawet do 30 listopada + gratis kamizelka ocieplana firmy Slazenger, baner, wózek na akumulatory

PAKIET Złotego Mistrza
Zakup za min. wartość 5500 PLN netto = 32% rabat + termin płatności nawet do 22 grudnia + gratis bluza polarowa, baner, wózek na akumulatory

PAKIET Platynowego Mistrza
Zakup za min. wartość 10 000 PLN netto = 36% + termin płatności do 31 stycznia + gratis kombinezon mechanika wzorowany na Formule 1, baner, wózek na akumulatory

PAKIET „START NA NARTY”

Kumulowany zakup za 30000 PLN netto (w tym, przynajmniej 1 zakup za 5 500 lub 10000 PLN netto) = tygodniowy wyjazd na narty (dla mistrzów i początkujących)
Nagrodzone osoby będą miały okazję doskonalić sztukę pod okiem instruktorów. W programie m.in. zawody narciarskie, kulig, zjazdy na sankach, wieczory filmowe i wiele innych atrakcji.
Firma zapewnia: Przejazd i pełne zakwaterowanie z wyżywieniem, opiekę trenerską, opłacone skipass i imprezy „integracyjne”.
Uwaga: Liczba miejsc na wyjazd jest ograniczona dlatego liczą się terminy dokonania zakupów.

Dodatkowo firma udziela rabatów za wcześniejszą płatność nawet do 4%.

Warunkiem odbioru nagrody głównej jest terminowa spłata zobowiązań i brak przeterminowanych zobowiązań na pozostałe zakupy względem Organizatora.
Promocja trwa we wszystkich oddziałach Fota S.A. w dniach od 1 września do 31 grudnia 2007 .

Smaruj po olej!
Masz pierwszeństwo do komunikacji i nagród za litry!

1 września 2007 w firmie Fota ruszyła promocja olejów Kager. Każdy kto zakupi określoną ilość oleju dostanie upominek gratis:

Za 4 litry – ładowarka na korbkę do telefonu komórkowego
Za 60 litrów – zestaw słuchawkowy bluetooth
Za 200 litrów – telefon komórkowy (zestaw Tak Tak)

Promocją objęte są następujące oleje:

5W-40 SEMISYNTHETIC TDI
Zastosowanie: Przeznaczony specjalnie do silników VW z pompowtryskiwaczem, zalecany do pozostałych typów samochodów osobowych i lekkich samochodów ciężarowych, bez lub z turbodoładowaniem, zarówno do silników benzynowych, jak i silników Diesla.

Ułatwia uruchomienie silnika w niskich temperaturach, umożliwia smarowanie w każdej temperaturze, pozwala na zmniejszenie zużycia paliwa i oleju. Właściwości czyszczące produktu pozwalają zwiększyć żywotność silnika. Częściowo syntetyczny nisko tarcicowy olej do nowoczesnych silników, mieszanka olejów bazowych o niskim stopniu parowania i wysokiej odporności na utlenianie, wykazuje korzystne własności w niskich temperaturach. Własności olejów bazowych zostały wzmocnione dzięki zastosowaniu odpowiednio wyselekcjonowanych dodatków.

Pojemność: 1L, 4L
Spełnia wymagania: ACEA A3/B3, API SJ/CF, VW 505.01/500.00/505.00. Poziom jakości: MB 229.1, Porsche; Klasa lepkości: SAE 5W-40

10W-40 SEMISYNTHETIC
Zastosowanie: Przeznaczony jest do samochodów osobowych i dostawczych, do silników z zapłonem iskrowym, a także do silników z zapłonem samoczynnym – zarówno bez doładowania, jak i turbodoładowanych. Przeznaczony jest także do stosowania w samochodach wyposażonych w katalizatory spalin. Dzięki niskiej zawartości popiołu siarczanowego można go stosować w samochodach wyposażonych w silniki zasilane gazem LPG. Półsyntetyczny olej silnikowy zapewniający właściwą ochronę silnika zaraz po jego uruchomieniu. Przyczynia się do wydłużenia żywotności silnika, utrzymując go w czystości i nie dopuszczając do zużycia podczas zimnych startów.

W niskich temperaturach posiada niższą lepkość, niż mineralne odpowiedniki, dzięki czemu uruchomienie silnika podczas mrozów jest łatwiejsze. Zaleca się stosowanie go w umiarkowanych i ciężkich warunkach eksploatacji.

Pojemność: 1L, 4L, 60L, 200L
Spełnia wymagania: API: SL/CF, ACEA: A3/B3. MB 229.1, VW 505.00/500.00. Klasa lepkości: SAE 10W-40

5W-40 SYNTHETIC
Zastosowanie: Przeznaczony do samochodów osobowych i dostawczych, zarówno do silników benzynowych, jak i Diesla, a także zasilanych LPG.

Syntetyczny olej silnikowy Kager Synthetic 5W-40 jest olejem o formule zmniejszającej siły tarcia, a tym samym zużycie paliwa. Jego parametry pozwalają na łatwy rozruch silnika nawet w temperaturze poniżej -40°C, wydłużając czas żywotności silnika. Zaleca się stosowanie tego oleju, gdy użytkownik pojazdu dąży do uzyskania ekonomicznego zużycia paliwa i wydłużenia czasu eksploatacji silnika. Można go stosować w ekstremalnie zimnych i gorących klimatach – nawet podczas sportowych wyścigów na Saharze, zapewnia wysokie ciśnienie w cylindrach i doskonałe smarowanie.

Pojemność: 1L, 4L, 60L, 200L
Spełnia wymagania: API: SL/CF, ACEA: A3/B2/B4, VW 505.00/502.00, MB 229.1, MB 229.3, Opel GM-LL-B-025, BMW LL-98, Porsche. Klasa lepkości: SAE 5W-40

Promocja trwa od 1 września 2007 do 30 listopada 2007 roku.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji znajdują się na stronach internetowych www.fota.pl i www.kager.pl

 

Komentarze

Brak komentarzy!