ENZet wspiera niezależny rynek

, 22 sierpnia 2007, 0:00

W sierpniu 2007 do Grupy Inicjatywnej Producentów GIP przystąpiła kolejna firma: ENZet PPHU.
ENZet PPHU jest producentem Przewodów Hamulcowych Elastycznych do wszystkich marek samochodów.
Firma ta działalność uruchomiła już 1979 roku produkcją wyrobów gumowych formowych takich jak osłony, odbojniki, oringi itp.
Od 1994 roku ENZet uruchomił produkcję Przewodów Hamulcowych Elastycznych na zamówienie z FSO, później z Daewoo-FSO i dużych odbiorców rynkowych (do samochodów polskich i zachodnich).

Aktualnie oferta jest poszerzona o przewody siłowników sprzęgieł, przewody chłodnic olejowych, przewody hamulcowe do samochodów wyczynowych i o przewody wspomagania układów kierowniczych.

Kontrolę Jakości procesu produkcji firma prowadzi zgodnie z procedurami ISO 9001-2001 i Polskimi Normami.

Przystąpienie do GIP firmy ENZet PPHU na pewno przyczynia się do wzmocnienia całej Grupy co w efekcie ostatecznym pomaga całemu niezależnemu rynkowi.

Grupa GIP skupia firmy zajmujące się produkcją samochodowych części zamiennych. Głównym zadaniem tej Grupy jest reprezentacja środowiska producentów części motoryzacyjnych w kontaktach z rządem, parlamentem, organizacjami oraz firmami krajowymi i międzynarodowymi.
Tematy, w sprawie których podejmowane są działania to m.in.: Klauzula Napraw, Dostęp do danych technicznych niezbędnych do napraw oraz wiele innych bieżących problemów dotykających naszą branżę.

Warto zauważyć, że Grupa ta od 2006 roku ściśle współpracuje ze Stowarzyszeniem Dystrybutorów SDCM zbliżając tym samym niezależnych producentów i dystrybutorów. Dzięki tej bliskiej współpracy Grupa nawiązała kontakty z międzynarodowymi organizacjami zrzeszającymi reprezentantów niezależnego rynku motoryzacyjnego w Europie.

Jeżeli chcecie Państwo przystąpić do grupy GIP i poprzeć jej działania w ważnej sprawie – prosimy o kontakt.

Dominik Natora
e-mail: ndominik@sdcm.pl
mobile: +48 607 470 967

 

Komentarze

Brak komentarzy!