Finał akcji „Nie klucz – montuj produkty oryginalnej jakości”

, 22 sierpnia 2007, 0:00

Największa tegoroczna akcja promocyjna w Inter Cars S.A. będzie miała swój finał już w tym tygodniu! 31.sierpnia nastąpi komputerowe losowanie! 


Z pewnością mało kto z naszej branży nie słyszał o akcji „Nie klucz – montuj produkty oryginalnej jakości”, która rozpoczęła się w marcu br. i adresowana jest do wszystkich klientów Inter Cars S.A.

Od początku do promocji przystąpiło ponad 4.500 uczestników, warsztatów samochodowych i sklepów motoryzacyjnych z całego kraju. Jasne zasady akcji i najwyższa w historii pula nagród przekraczająca 1.000.000zł to na pewno elementy, które zachęciły klientów do zgłoszenia swojego udziału w promocji. Nie bez znaczenia jest również jej idea. Przede wszystkim organizator chciał zwrócić uwagę i zachęcić do zakupu i montażu oryginalnych części zamiennych, najwyższej jakości, pochodzących od renomowanych światowych producentów, które znajdują się w ofercie Inter Cars S.A.

Wysokiej jakości części zamienne to gwarancja poprawnie wykonanych napraw, komfort i bezpieczeństwo podróżowania, a także przede wszystkim zadowolenie klientów.
Nie bez znaczenia jest tu fakt znikomego odsetka reklamacji na produkty oryginalne, a tym samym oszczędności w pracy warsztatu wynikające z braku potrzeby poprawy wykonanej usługi, której przyczyną jest wadliwie działająca część.
Zakończenie akcji zaplanowane jest na dzień 31. sierpnia, a uroczyste wręczenie nagród jej laureatom nastąpi podczas 7. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, które odbędą się w dniach 08-09 września na terenie Centrum Logistycznego Inter Cars S.A. w Cząstkowie Maz.

Zasady akcji opracowane zostały w taki sposób, że każdy z jej uczestników ma szansę na zdobycie wartościowych nagród, których wartości wahają się od 5.000 do 40.000zł. Co ciekawe, zwycięzcy otrzymują nagrody w postaci wkładu pieniężnego na karcie kredytowej i mogą wygraną przeznaczyć na dowolny cel. Oczywiście ten kto kupuje więcej automatycznie zwiększa swoje szanse na wygraną, a dla najlepszych organizatorzy przewidzieli również bardzo wartościowe nagrody gwarantowane.

Z pewnością losowaniu zwycięzców towarzyszyć będzie wiele emocji, a nad jego prawidłowością czuwać będzie specjalna komisja, w skład której wchodzić będą przedstawiciele producentów części, reprezentant kancelarii prawnej, oraz reprezentanci organizatora konkursu.

Niektórzy z uczestników wspólnej zabawy już poznali smak nagród. Co miesiąc za określoną wartość zakupów produktów biorących udział w akcji otrzymywali oni kombinezony warsztatowe. Organizator ma nadzieję, że szczęście dopisywać będzie im również podczas losowania nagród głównych. Warto w tym miejscu wspomnieć, że laureatów, którzy odbiorą nagrody na scenie targowej będzie ponad stu! Również oni, jako laureaci największego konkursu, zostaną zaproszeni przez Zarząd Spółki na specjalną imprezę artystyczną, która corocznie organizowana jest w sobotni wieczór targowy. Tam w atmosferze wspólnej zabawy, będą mogli bez skrępowania wymienić się swoimi wrażeniami z producentami części zamiennych, w kategoriach których zdobyli nagrody.

 

Komentarze

Brak komentarzy!