Oferta wyposażenia warsztatów podczas targów

, 22 sierpnia 2007, 0:00

W tym roku na odwiedzających targi czeka nie lada gratka. Organizator kładzie duży nacisk na rozbudowaną, nowoczesną ekspozycję narzędzi i wyposażenia warsztatów. W ofercie znajdą się testery diagnostyczne, narzędzia ręczne i specjalistyczne przeznaczone dla warsztatów samochodowych. Będzie też okazja zapoznać się z nowoczesnym oprogramowaniem, jak również porozmawiać o korzystnych programach wsparcia, m.in. o leasingu uproszczonym, niezwykle przydatnym przy kosztownych inwestycjach, a także o nowej inicjatywie Inter Cars S.A. dla warsztatów zwanej „inwestycją w mury”. Dla wszystkich Klientów, którzy podczas targów zdecydują się na zakup urządzeń i złożą zamówienia, będą przygotowane atrakcyjne i niepowtarzalne promocje dostępne tylko podczas dwóch dni targowych.

Lista wystawców 

„Już teraz warto zajrzeć na stronę internetową www.warsztat.intercars.com.pl, na której znajdziecie Państwo szeroką ofertę urządzeń” – zachęca Krzysztof Marciniak, szef działu Wyposażenie warsztatów. „Dzięki temu będziecie Państwo niejako przygotowani lub nawet zdecydowani na zakup konkretnego urządzenia, a dla wszystkich Klientów, którzy podczas targów zdecydują się na zakup urządzeń i złożą zamówienia, będą przygotowane atrakcyjne i niepowtarzalne promocje. Ponadto nowością będzie pojawienie się dostawców z urządzeniami, których do tej pory nie było w ofercie Inter Cars S.A” – dodaje na koniec K. Marciniak.

Wózki narzędziowe firmy Hans
Od połowy maja 2007 r. w ofercie Inter Cars S.A dostępne są wózki z wyposażeniem narzędzi firmy Hans. Wózek zawiera 137 narzędzi ręcznych w plastikowych wkładkach w cenie 2.270zł brutto.
Narzędzia Hans to profesjonalne klucze ręczne od wielu lat sprzedawane przez wszystkie odziały Inter Cars S.A. Narzędzia te zdobyły zaufanie i wyrobiły sobie dobrą renomę wśród fachowców warsztatowych i doskonale sprawdzają się w samochodowych warsztatach osobowych jak i ciężarowych. Teraz narzędzia Hans można nabyć w solidnych, profesjonalnych wózkach. Dzięki temu łatwo uzyskać ład i porządek, a na koniec pracy wystarczy tylko jeden „rzut oka” by przekonać się, czy nie brakuje jakiegoś narzędzia.

Indeks: 9915PHQ-GTT125

Texa Navigator Mobile Car i Truck
To najprościej mówiąc urządzenie, które przekształci zwykły komputer PC w najnowocześniejszą stację diagnostyki samochodów. Moduł ten jest interfejsem będącym w stanie połączyć się i wymienić informacje z centralkami samochodów osobowych i ciężarowych. Dzięki technologii połączenia wireless (Bluetooth) daje ponadto możliwość wykonania diagnostyki dynamicznej, bez konieczności użycia kabli łączących go z komputerem.
W pełni automatyczne urządzenie, skraca czas napraw i sprawia, że ich wykonanie jest prostsze.
Po raz kolejny TEXA proponuje prawdziwie profesjonalną odpowiedź na wymagania wszystkich mechaników.
Texa Navigator Mobile Car, przykładowy indeks TEX CT38A

Texa Navigator Mobile Truck przykładowy indeks TEX CT30A2

Dystrybucja
Inter Cars S.A.
Centrum Logistyczne
Ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów
Tel.: 022 71 41 798
www.warsztat.intercars.com.pl  

Produkty także dostępne we wszystkich 90 oddziałach Inter Cars S.A. na terenie kraju. Adresy filii na www.intercars.com.pl

 

Komentarze

Brak komentarzy!