Zamawiasz dostaniesz premię

, 22 sierpnia 2007, 0:00

Inter Cars zachęca klientów do robienia zakupów przez internet.


Dlaczego? Bo dobra i szybka komunikacja to w tej chwili jeden z najważniejszych elementów odpowiednio działającej firmy.
Zalety i pozyskane z tego tytułu oszczędności przedstawione zostały poniżej:

Dlaczego warto składać zamówienia przez internet?
1. Redukcja kosztów na połączeniach telefonicznych. Aby sprawdzić dostępność i cenę danego produktu u dostawcy należy wykonać aż 10 telefonów!
Oszczędność na połączeniach telefonicznych to w skali miesiąca wartość 300 do 500 zł, w skali roku od nawet 3000 do 5000 złotych!
2. Brak błędów komunikacyjnych. Jeśli sprzedawca błędnie wpisze indeks towaru, to dostajecie towar, którego wcale nie zamawialiście.

3. Fax bywa nieczytelny, może skończyć się papier. Zamawiając przez internet unikacie niepotrzebnych zakłóceń.

Zamawiając przez internet unikniecie sytuacji konfliktowych z klientem ostatecznym. Nie będzie już pomyłek w towarze, a kierowca samochodu będzie zadowolony ze sprawnej obsługi. Ponadto otrzymacie Państwo elektroniczną fakturę, co pozwala na szybsze przyjęcie towaru na magazyn. IC Katalog daje Państwu możliwość podejrzenia i podpowiedzi, jakie części do danego modelu auta pasują, ponadto samochód Waszego Klienta ma prowadzoną historię napraw i zamówień. Poza tym codziennie dostajecie Państwo najświeższe informacje o aktualnych promocjach i akcjach marketingowych.
I najważniejsze: zamawiając przez internet macie Państwo 100% pewność, że w momencie potwierdzenia zamówienia towar już jest rezerwowany dla Was i zbierany z półki, bez względu na to, w którym magazynie się znajduje, a ewentualny zwrot części odbywać się będzie na normalnych warunkach (7 dni z dowodem zakupu).

Jakie korzyści daje składanie zamówień przez internet?

– Przede wszystkim to możliwość wyboru złożenia zamówienia on-line lub e-mailem.
– Sprawdzenie dostępności towaru i bieżącej ceny „od ręki” we wszystkich lokalizacjach Inter Cars S.A.
– Prosty dobór zamienników w przypadku, gdy aktualnie brak jest poszukiwanej części preferowanego dostawcy
– Łatwy dostęp do podglądu złożonego zamówienia.
– Zawsze aktualne dane o stanach towarów i cenach według zasady: „Mój magazyn jest Pańskim magazynem”

Składając zamówienie przez internet oszczędzacie Państwo nie tylko koszty, ale czas, który możecie spożytkować na pozyskiwanie nowych klientów.
Oszczędzając czas i zdrowie nie denerwujecie się w sytuacjach skrajnych, kiedy klient stojący u Was w warsztacie czeka na informację, a Wy nie możecie jej uzyskać, gdyż wszystkie linie są zajęte.

Być może wielu z Państwa odczuwa lęk przed komputerem. Nie ma się czego obawiać, po konsultacji z Certyfikowanym Przedstawicielem Handlowym składanie zamówień okaże się proste. Wystarczy spróbować raz zamówić, a sami przekonacie się, że jest to bardzo wygodna forma komunikacji.

Przepis na sukces


Potrzebny będzie: Dowolny komputer, internet, bezpłatny program IC Katalog

– Skontaktuj się z przedstawicielem swojej filii
– Umów się na spotkanie
– Twój przedstawiciel dostarczy Ci bezpłatny IC_Katalog
– Twój przedstawiciel nauczy Cię obsługi IC_Katalogu krok po kroku
– Zamawiaj części przez Internet

– Oszczędzaj swój czas i pieniądze

 

Komentarze

Brak komentarzy!