Kolejne nowości w ofercie Nissens

, 8 sierpnia 2007, 0:00

Firma Nissens informuje o wprowadzeniu nowych produktów do swojej oferty. Wśród nowo dodanych wyrobów pojawiły się między innymi: chłodnica cieczy do BMW seria 1, E87, we wszystkich wersjach silnikowych benzyny i diesla oraz dla przekładni manual i automat, chłodnica cieczy Mercedes A oraz Mercedes B (W169 oraz W245) we wszystkich wersjach silnikowych, chłodnica cieczy Renault Laguna, Espace, Megane, Megance Scenic oraz Logan, zarówno benzyna jak i diesel.

Nissens zwraca też uwagę na chłodnice cieczy do coraz popularniejszych aut terenowo-dostawczych, Toyota Hilux, dla modeli po 2001 roku, oraz chłodnicę cieczy dla Toyota Yaris w wersjach benzynowych po 2005 roku.
Ciekawostkę stanowią dwie chłodnice cieczy dla wózków widłowych Toyota TCM Truck.
Wśród nowych produktów nie zabrakło też kilku skraplaczy klimatyzacji, między innymi do aut: Mazda MX-5 po 2005 roku, Opel Corsa D po 2006 roku, Volvo XC90 po 2002 roku, nowego VW Caddy i Touran czy Golfa IV i .

Wszystkie wprowadzone do oferty produkty, posiadające status części Nissens First Fit, a więc zawierające całkowite dodatkowe wyposażenie, niezbędne do natychmiastowego montażu w aucie, oznaczone są specjalnym symbolem.

 

Komentarze

Brak komentarzy!