Już tylko miesiąc akcji „Nie klucz – montuj produkty oryginalnej jakości”

, 1 sierpnia 2007, 0:00

Akcji „Nie klucz – montuj produkty oryginalnej jakości” rozpoczęła się w marcu br. i adresowana jest do wszystkich klientów Inter Cars S.A.

Od początku do promocji przystąpiło ponad 4.000 uczestników – warsztatów samochodowych i sklepów motoryzacyjnych z całego kraju.
Zakończenie akcji zaplanowane jest na dzień 31. sierpnia, a uroczyste wręczenie nagród jej laureatom nastąpi podczas 7. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, które odbędą się w dniach 08-09 września na terenie Centrum Logistycznego Inter Cars S.A. w Cząstkowie Maz.

Zasady akcji opracowane zostały w taki sposób, że każdy z jej uczestników ma szansę na zdobycie wartościowych nagród, których wartości wahają się od 5.000 do 40.000zł. Co ciekawe, zwycięzcy otrzymują nagrody w postaci wkładu pieniężnego na karcie kredytowej i mogą wygraną przeznaczyć na dowolny cel. Oczywiście ten kto kupuje więcej automatycznie zwiększa swoje szanse na wygraną, a dla najlepszych organizatorzy przewidzieli również wartościowe nagrody gwarantowane.

Niektórzy z uczestników wspólnej zabawy już poznali smak nagród. Co miesiąc za określoną wartość zakupów produktów biorących udział w akcji otrzymywali oni kombinezony warsztatowe.

Do końca akcji pozostał tylko miesiąc, Inter Cars S.A. zachęca jeszcze wszystkich jej uczestników do zintensyfikowania wysiłków i zdobycia jak największej ilości kuponów konkursowych. W ten właśnie sposób każdy zwiększa swoje szanse na wygrane!

 

Komentarze

Brak komentarzy!