Grupa Inicjatywna Producentów

, 11 lipca 2007, 0:00

Grupa GIP skupia firmy zajmujące się produkcją samochodowych części zamiennych. Głównym zadaniem tej Grupy jest reprezentacja środowiska producentów części motoryzacyjnych w kontaktach z rządem, parlamentem, organizacjami oraz firmami krajowymi i międzynarodowymi.

Tematy, w sprawie których podejmowane są działania to m.in.: Klauzula Napraw, Dostęp do danych technicznych niezbędnych do napraw oraz wiele innych bieżących problemów dotykających naszą branżę.

W lipcu 2007 do GIP przystąpiła kolejna firma – P.P.H. LINEX. Główny profil produkcji firmy stanowią cięgna sterujące, linki napędu, linki ciągnąco-pchające, pancerze i osłony Bowdena (linki gazu, linki hamulca, linki sprzęgła, itp.).
Niezwykle szeroki asortyment oferowanych linek sprawia, że firma ta stale pozyskuje nowych klientów
(kontakt: linex@linex.com.pl).  

Przystąpienie do GIP firmy LINEX na pewno przyczynia się do wzmocnienia całej Grupy co w efekcie ostatecznym pomaga całemu niezależnemu rynkowi.

Warto zauważyć, że Grupa ta od 2006 roku ściśle współpracuje ze Stowarzyszeniem Dystrybutorów SDCM zbliżając tym samym niezależnych producentów i dystrybutorów. Dzięki temu Grupa nawiązała bliską współpracę z międzynarodowymi organizacjami zrzeszającymi reprezentantów niezależnego rynku motoryzacyjnego w Europie.

Jeżeli chcecie Państwo przystąpić do grupy GIP i poprzeć jej działania w ważnej sprawie – prosimy o kontakt.

Dominik Natora

e-mail: ndominik@sdcm.pl  
mobile: +48 607 470 967

 

Komentarze

Brak komentarzy!