Linie diagnostyczne z certyfikatem ITS w ofercie best products

, 11 lipca 2007, 0:00

W ofercie best products dostępne są już linie diagnostyczne Hofmann Snap-On Equipment GmbH Testing Division.
Nowa rodzina stanowisk do diagnostyki podwozia uzyskała certyfikaty ITS spełniając wymagania zawarte w Rozporządzeniu Ministra Transportu i Budownictwa z 10.02.2006 r. Tym samym urządzenia te mogą być stosowane na Stacjach Kontroli Pojazdów.

Certyfikat nr Z/15/026/07 dotyczy urządzenia rolkowego Hofmann BREKON 141-4 do kontroli działania hamulców pojazdów samochodowych (w tym motocykli) przyczep i ciągników o dmc do 3,5t.
Certyfikat nr Z/15/025/07 dotyczy urządzenia Hofmann CONTACTEST 2100 do kontroli skuteczności tłumienia drgań zawieszenia pojazdu o dmc do 3,5t.
Certyfikat nr Z/15/027/07 dotyczy urządzenia rolkowego Hofmann Safelane Truck do kontroli działania hamulców pojazdów samochodowych (w tym motocykli), przyczep i ciągników rolniczych o dmc do i powyżej 3,5 t oraz powyżej 3,5 t.
Wymienione urządzenia można łączyć w różne konfiguracje na podstawowych , rozszerzonych i okręgowych Stacjach Kontroli Pojazdów i serwisach. Linia Safelane Truck jest przystosowana do współpracy z urządzeniami firmy Semmler GmbH TachoControl i innych (sprawdzanie działania tachografów). Istnieje również możliwość wyposażenia Safelane Truck w symulator obciążenia i nacisku osi który współpracując z wagami zabudowanymi w rolkach pozwala na pomiar sił hamowania samochodu w warunkach najbardziej zbliżonych do występujących na drodze (eliminacja ekstrapolowania wyników pomiaru).

Urządzenia są dostępne do końca sierpnia 2007 w atrakcyjnych cenach u krajowego przedstawiciela – w firmie best products Sp. z o.o.
tel. 061/ 847-06-55
www.best-prod.com

 

Komentarze

Brak komentarzy!