Nowa linia produktów w Inter Cars S.A.

, 4 lipca 2007, 0:00

Cartechnic jest nazwą handlową należącą do ATR Germany (Inter Cars jest członkiem tej grupy od 1999 roku). W chwili obecnej pod nazwą Cartechnic dystrybuowane są następujące produkty: płyny do chłodnic, chemia warsztatowa, oleje, żarówki, płyny do spryskiwaczy itp. Marka ta jest obecna już od wielu lat na wymagającym rynku niemieckim, ponieważ produkty te pochodzą tylko od sprawdzonych, renomowanych dostawców. Oferta chemii warsztatowej i płynów chłodniczych jest skierowana przede wszystkim do warsztatów naprawczych, dlatego firma ma nadzieję, że spotka się ona z przychylną reakcją rynku.
W tym mailingu specjalnym Inter Cars przedstawi Państwu płyny chłodnicze. 

Koncentrat do chłodnic Cartechnic
Cartechnic universal to koncentrat do chłodnicy, który zapewnia całoroczną ochronę silnika, chłodnicy i pompy wodnej przed działaniem niskich temperatur i korozją. Płyn ten nadaje się do zastosowania do silników wykonanych z żeliwa szarego, aluminium lub kombinacji obu tych metali, a także do układów chłodzenia wykonanych ze stopów aluminium i miedzi. Dodatkowe domieszki zapobiegają pienieniu się płynu chłodzącego, zapewniają właściwą ochronę przed kawitacją i zapobiegają powstawaniu kamienia kotłowego. Płyn do chłodnicy Cartechnic universal nie zawiera niebezpiecznych substancji, jak azotyny, aminy i fosforany. Nie stosować bez rozcieńczania. Dostępny w pojemnikach o objętości 1,5 l, 5 l, 20 l, 60 l, 200 l. Przykładowy indeks: CART999 1,5L.

Bezkrzemianowy koncentrat do chłodnic Cartechnic CT 12 plus
Płyn do chłodnicy Cartechnic CT 12 plus produkowany jest na bazie glikolu etylenowego i nadaje się do zastosowania we wszystkich pojazdach wymagających używania produktów nie zawierających krzemianów. Produkt zapewnia całoroczną ochronę przed działaniem niskich temperatur i korozją bez konieczności przeprowadzania zabiegów konserwacyjnych przez cały okres żywotności silników wykonanych z żeliwa szarego, aluminium lub kombinacji obu tych metali, a także układów chłodzenia wykonanych ze stopów aluminium i miedzi. Szczególnie zalecany jest w przypadku silników z metali lekkich wymagających specjalnej ochrony aluminium w środowisku wysokich temperatur. Płyn do chłodnicy Cartechnic CT 12 plus można mieszać z większością innych płynów chłodzących produkowanych na bazie glikolu etylowego. Nie zawiera potencjalnie niebezpiecznych substancji, jak azotyny, aminy i fosforany. Nie stosować bez rozcieńczania. Dostępny w pojemnikach o objętości 1,5 l, 5 l, 20 l, 60 l, 200 l. Przykładowy indeks: CART999 CT12 PLUS 1,5L.

Wyłącznym dystrybutorem produktów Cartechnic w Polsce jest Inter Cars S.A.
Już wkrótce w ofercie spółki pojawi się również chemia warsztatowa i płyny do spryskiwaczy.

 

Komentarze

Brak komentarzy!