Nowe podnośniki samochodowe

, 4 lipca 2007, 0:00

Na niedawno zakończonych Targach Techniki Samochodowej na stoisku S & K Service zaprezentowany został podnośnik samochodowy AMI 3 – Standard. Jest to podnośnik elektro – hydrauliczny przeznaczony do obsługi samochodów osobowych i małych dostawczych o ciężarze do 3000 kg. Podnośnik nie ma ramy dolnej co umożliwia swobodny wjazd i zjazd samochodu, a także daje możliwość łatwego umycia otoczenia podnośnika, co poprawia estetykę warsztatu. istotną cechą podnośnika jest asymetryczna konstrukcja wózków z ramionami nośnymi.
Daje ona możliwość złożenia ramion na jedną stronę i zwiększenie wolnej przestrzeni w obrębie niepracującego podnośnika, a ponadto pozwala na otwarcie przednich drzwi podniesionego pojazdu, gdyż środek auta przesunięty jest o 100 cm. od środka podnośnika wyznaczonego kolumnami nośnymi.
Dach samochodu zabezpiecza czujnik zbliżeniowy, który wyłączy posuw podnośnika w przypadku gdy dach zbliży się do jego górnej belki . Jednostką napędową podnośnika jest ekonomiczny agregat o mocy 2,2 kW zapewniający cichą, płynną pracę i porównywalnie dużą prędkość podnoszenia.

www.skservice.pl

 

Komentarze

Brak komentarzy!