Filary firmy Lena Lighting SA.

, 27 czerwca 2007, 0:00

16 czerwca 2007 roku w lokalu rewii Viva po raz czwarty miało miejsce uroczyste wręczenie Filarów – nagród dla największych i najlepiej się rozwijających Klientów Lena Lighting SA. W tym roku otrzymało je 28 firm-laureatów z całej Polski.

Jak w poprzednich latach, uroczystości towarzyszyło wiele dodatkowych atrakcji.
Wszystko zaczęło się już wczesnym przedpołudniem w siedzibie firmy, gdzie laureaci, na specjalnie zorganizowanej przez Lena Lighting SA konferencji, mogli zapoznać się z historią Filarów, nowościami w ofercie oraz najnowszymi trendami technologicznymi w branży oświetleniowej. Kluczowym punktem tej części programu było zwiedzanie hal produkcyjnych wraz z najważniejszymi punktami produkcji oraz pokaz najnowszej marki w portfelu firmy – Sanneli Design.

Emocje związane z wręczeniem nagród przez całe popołudnie podgrzewał rajd w terenie. Około 15.30 spod hotelu Sheraton ruszyła kolumna jeepów, by zawieźć uczestników na leśne bezdroża w okolicach podpoznańskiej Dąbrówki Kościelnej. Tam można było sprawdzić swoje umiejętności jazdy w naprawdę trudnym terenie. Piaszczyste pagórki i strome zjazdy nie stanowiły jednak przeszkody dla rajdowców. Nie przeszkodził im nawet niewielki deszcz, dodatkowo podnoszący trudność przejazdu. Najlepszym teamom rajdowym wręczono nagrody w postaci aluminiowych felg z okolicznościowym nadrukiem.

Najważniejsza część dnia, czyli wręczenie Filarów, rozpoczęła się o 21.00 w gościnnych salach rewii Viva. Nagrody wręczał Prezes Zarządu Lena Lighting S.A. Maciej Rychlewski. W przemówieniu rozpoczynającym ceremonię pogratulował laureatom wyników, przedstawił najważniejsze dla firmy wydarzenia mijającego roku, podziękował za owocną współpracę i wyraził nadzieję, że z roku na rok będzie ona lepsza.

Zebrani goście mieli możliwość podziwiać tańce i stroje tancerek rewiowych oraz uczestniczyć w zabawie na parkiecie.

 

Komentarze

Brak komentarzy!