Nowa siedziba centrali firmy Drabpol

, 27 czerwca 2007, 0:00

22 czerwca 2007 miało miejsce uroczyste otwarcie nowej siedziby Centrali firmy Drabpol – generalnego przedstawiciela w Polsce koncernów Siemens VDO i Konvekta.
Nowa, od podstaw wybudowana siedziba mieści się w przy ul. Akacjowej 24/26 w Mykanowie k. Częstochowy, przy trasie DK1, w obrębie węzła autostrady A1.
Nowa siedziba współfinansowana jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Nowy budynek ma trzy kondygnacje. Mieszczą się w nim m.in. nowoczesna sala szkoleniowa, zaplecze konstrukcyjno-projektowe, przemyślane pomieszczenia biurowe . Na uwagę zasługuje zintegrowany system nadzorująco – kontrolny- videokonferencja, chip-karty. Drugie skrzydło siedziby to nowoczesna hala serwisowa z dwoma pełnowymiarowymi stanowiskami oraz obszerny magazyn , w którym wprowadzony został system RFID- system kontroli przepływu towarów w oparciu o zdalny (poprzez fale radiowe) odczyt i zapis danych z wykorzystaniem specjalnych układów elektronicznych, przytwierdzonych do przedmiotów. Ma on ułatwić szybkie wyszukanie potrzebnej pozycji katalogowej i bezbłędny obrót w ramach magazynu. System RFID finansowany jest ze środków unijnych.

 

Komentarze

Brak komentarzy!