Promocja – Geodyna 6900p+Monty 3550/ 3550Gp

, 20 czerwca 2007, 0:00

Firma Profit Romuald Lange – z Poznania, bezpośredni importer urządzeń firmy Hofmann W – T GmbH wprowadza w miesiącu czerwcu 2006 kolejną promocyjną sprzedaż urządzeń. Tym razem jest to zestaw urządzeń firmy Hofmann: wyważarka, model Geodyna 6900p oraz montażownica Monty 3550/ 3500 Gp.

Są to urządzenia dla „koneserów” serwisu ogumienia, serwisów obsługujących opony bezdętkowo o niskim profilu, opony Run Flat, samochody typu SUV itd.
Przy pomocy Geodyny 6900p wyważenie koła polega na założeniu koła, a dalsze działania toczą się już automatycznie.
Po zamknięciu osłony koła następuje samoczynny pomiar danych koła i przekazanie wszelkich danych. Zastosowanie techniki laserowej powoduje, że wszystko jest w pełni zautomatyzowane – dzieje się po naciśnięciu jednego przycisku.
Geodyna 6900p nie wymaga „ręcznego” wprowadzania danych! Elektromagnetyczny uchwyt mocujący – Power Clamp, specjalny skaner laserowy i płaski, 15-calowy monitor TFT – to zalety tej maszyny.

Po rozpoczęciu pracy, na monitorze Geodyny 6900p pojawiają się wszystkie dane – rodzaj felg oraz propozycje rozłożenia ciężarków. Taki sposób działań znacznie ułatwia i przyspiesza pracę każdego warsztatu.
Geodyna 6900p dysponuje również wysuwanym ramieniem geodety wraz z uchwytem zaciskowym na ciężarki, dzięki któremu możliwe jest precyzyjne zamocowanie ciężarka po ustawienie koła, w pozycji godziny 12-stej. Także technika VPM (wirtualnego pomiaru płaszczyzn) zapewnia dokładne, odporne na działanie czynników zewnętrznych wyważenie.

Z pomocą Monty 3550 wraz ze zintegrowaną przystawką Easymont Pro, dzięki której w bardzo prosty sposób możemy zdemontować i zamontować oponę typu RUN FLAT, opony bezdętkowe o niskim profilu jak i opony samochodów terenowych.

Monty 3550 jest standardowo wyposażony m.in. w:
– zintegrowaną przystawkę Easymont Pro dla opon o niskim profilu, opon Run Flat, itd.
– dwie prędkości robocze stołu ( 7 i 14 UpM ), sterowane poprzez pedał nożny.
– łyżkę do odparzania opony można ustawić w dwóch pozycjach 60 – 305 mm/ 150 – 675 mm. Maksymalna szerokość felgi do – 17”
– głowica z twardego tworzywa z zestawem szybkozmiennym wraz z drugą głowicą ze stopu aluminium.
– zakres średnicy felgi od 12” – 28”.

– kolumna pionowa odchylana do tyłu, a jej sterowanie poprzez pedał nożny do przodu pneumatycznie.
szafka pionowa, przy kolumnie na wszelkiego rodzaju wentyle, zawory i inne drobne materiały.

Dostawa urządzeń wraz z montażem i szkoleniem jest w cenie.
Szczegóły promocji cenowej bezpośrednio u importera – firma Profit.
kontakt: lange@profit.hofmann.pl lub tel.: 61/8630-707

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!