AutoMapa 4 – pod same drzwi

, 13 czerwca 2007, 0:00

Premiera systemu nawigacji
Urządzenia służące do nawigacji satelitarnej (GPS) zyskują coraz większą popularność. Na początku odbiornik GPS podawał tylko współrzędne, potem przyszedł czas na proste mapy terenu, aż w końcu pojawiły się dokładne mapy miast. To m.in. mapa decyduje, na ile GPS jest przydatny.

AutoMapa 4 zawiera kompletną sieć polskich dróg. To mapa Polski, która potrafi znaleźć drogę nie tylko do każdego miasta, ale też do każdej ze 102 tys. miejscowości i osad. Korek, remont drogi, czy inne utrudnienia? Jeśli możliwy jest jakikolwiek objazd, AutoMapa 4 wskaże go.

Dzięki nowemu, bardziej intuicyjnemu menu, nawigacja z AutoMapą 4.0 stała się prostsza. Jednocześnie pojawiło się wiele nowych opcji, pozwalających lepiej dostosować AutoMapę do potrzeb użytkownika. Nowa baza aż 140 tys. punktów POI (Punktów Użyteczności Publicznej). Dzięki zapamiętywaniu ostatnio wybranych miejsc na mapie, korzystanie z programu stało się również szybsze. Nowe algorytmy szybciej wyznaczają trasę i dokonują rekalkulacji w drodze. Pojawił się też widok 3D, który ułatwia śledzenie trasy naśladując naturalną perspektywę.

AutoMapa współpracuje teraz z szerszą gamą komputerów mobilnych i odbiorników GPS. Dzięki niezależnym ustawieniom potrafi się dopasować do funkcjonowania innych aplikacji, takich jak telefon, czy odtwarzacz multimedialny.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!