Odwiedź wystawców

, 6 czerwca 2007, 0:00

Tradycyjnie już odbywające się w czerwcu targi Moto-Profilu, organizowane wraz z grupą partnerów handlowych wpisały się na stałe w kalendarz wydarzeń rynkowych, stając się okazją do spotkania ludzi z całego kraju, reprezentujących wszystkie środowiska związane z niezależnym rynkiem motoryzacyjnym. Najliczniej reprezentowana grupa – mechanicy samochodowi dzięki targom zyskują unikalną możliwość bezpośredniego kontaktu ze szkoleniowcami i pracownikami zagranicznych i krajowych centrów badawczych opracowujących rozwiązania do najnowszych samochodów.

Mechanicy przyjeżdżają do Katowic wraz z lokalnymi organizatorami – partnerami handlowymi firmy Moto-Profil. Targi stają się zatem doskonałą okazją do integracji i wymiany doświadczeń, a przede wszystkim do zacieśnienia współpracy pomiędzy lokalnym dostawcą części a niezależnym serwisem samochodowym. W codziennej gonitwie, często brak czasu na spokojną i konstruktywną rozmowę.

Atmosfera katowickich targów pozwala na chwilowe złapanie dystansu do bieżących problemów i spotkania na innej płaszczyźnie niż klient-dostawca. Wspólnie spędzony czas na szkoleniach i wieczornym pikniku nierzadko owocuje nowymi pomysłami, które w przyszłości pomagają w rozwoju zarówno warsztatowcom jak i dostawcom części. Targi to także doskonała okazja, by zapoznać się z nowościami na rynku wyposażenia warsztatowego. Co roku sektor wyposażenia warsztatowego powiększa swój udział prezentując na katowickich targach najnowsze urządzenia i rozwiązania – nierzadko targi są okazją do premiery urządzeń na polskim rynku.

Lista wystawców znajduje się w załączniku.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!