5 Forum Expertów

, 23 maja 2007, 0:00

W dniach 12-13 maja 2007r. kolejny już rok grupa polskich ekspertów, z dziedziny napraw, obsługi i regeneracji samochodowych systemów termicznych, wzięła udział we wspólnym forum. Tradycja takich spotkań liczy sobie już pięć lat. Dokładnie tyle, ile istnieje sieć Autoryzowanych Serwisów, pod patronatem duńskiej firmy Nissens. Członkowie tej grupy to ponad 20 warsztatów z całej Polski, które od lat specjalizują się samochodowych układach termicznych.
Podczas spodkania rozmawiano między innymi o obecnej sytuacji rynkowej tej gałęzi usług w Polsce, zastanawiając się nad jej przyszłością i wspólnymi rozwiązaniami. Podjęto też dyskusję nad dalszymi perspektywami rozwoju wspólnej platformy internetowej serwisów, która wystartowała kilka miesięcy temu.

W dalszej części spotkania odbyło się podsumowanie minionego roku współpracy w sieci Nissens, wzbogacone uroczystym wręczeniem wyróżnień: „Serwis termiczny roku 2006”, przyznawanych dla najlepiej rozwijających się i najprężniej działających warsztatów. Organizator zakończył też i podsumował, wręczając nagrody, czteromiesięczny konkurs „Nie wysilaj się i odpocznij w weekend w jednym z luksusowych hoteli SPA”. Wśród zwycięzców znalazło się 6 serwisów, które będą mogły spędzić dowolny weekend w jednym z hoteli SPA w Polsce.
Popołudnie imprezy umiliły uczestnikom wspólne zawody grand-prix Nissens, na torze kartingowym.

Patronat medialny nad imprezą objęły 3 ważne dzienniki prasy motoryzacyjnej, Świat Motoryzacji, Nowoczesny Warsztat, jak również internetowy portal Motofocus.pl / Truckfocus.pl

Więcej informacji na temat sieci Serwisów Nissens: www.nissens.com.pl/serwisy

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!