Werther MM25 – mobilny podnośnik jednokolumnowy

, 23 maja 2007, 0:00

Werther skonstruował specjalny model podnośnika mobilnego. Kolumna jezdna z napędem elektrohydraulicznym może pracować na zewnątrz pomieszczeń i w dowolnym miejscu warsztatu, może również służyć do transportu samochodów z parkingu do warsztatu. Bardzo wygodna jest współpraca z każdym typem ramy blacharskiej. Na podnośniku dozwolone jest mycie pojazdu i podwozia.
Specjalny kształt kolumny oraz solidne ramiona podporowe tworzą sztywną i mocną konstrukcję. Testy prowadzone w Polsce wykazały, że sztywność. z podniesionym samochodem odpowiada sztywności dobrej jakości podnośników dwukolumnowych. Pewną niedogodnością jest wymagany stosunkowo duży prześwit pod punktami podparcia – ok. 12 cm, jednakże na czas wsuwania podpór można ręcznie nieco unieść resorowane elementy nadwozia.
Podnośnik Werther MM25 pozwala unieść pojazd o masie do 2500 kg na wysokość 1980 mm. Jest napędzany zespołem elektrohydraulicznym pobierającym moc do 0,75 kW. Może pracować w warunkach zewnętrznych w temperaturach od minus 10 do plus 50 stopni C.

Dokładniejszych informacji udziela:
Werther International Polska Sp.z o.o.,
tel (0-52) 581 22 51,
e-mail: poczta@werther.plwww.werther.pl

 

Dowiedz się więcej

Mobilny podnośnik w firmie Elwico
Mobilny podnośnik w firmie Elwico

W ofercie firmy Elwico pojawił się nowy, mobilny podnośnik Roller o udźwigu 3000 kg i wysokości podnoszenia 1 m. Udźwig urządzenia to 3. tony, a wysokość podnoszenia 1m. Dźwignik umożliwia przesuwanie podniesionego samochodu w obrębie warsztatu. Hydrauliczno-pneumatyczny podnośnik nożycowy Roller jest wyposażony w dwa niezależne cylindry. Pompa powietrzna 300 bar zasila układ hydrauliczny. Podnośnik może […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!