NGK wydało nowy katalog przewodów zapłonowych

, 16 maja 2007, 0:00

NGK Spark Plug Europe wydało nowy katalog przewodów zapłonowych. Jest on dostępny dla dystrybutorów oraz warsztatów. Najnowszy katalog posiada wiele nowych zastosowań i nowy format.
Nowy katalog przewodów zapłonowych ma 330 stron. W porównaniu z poprzednikiem z 2005 roku jest on wzbogacony o 30 nowych zestawów kabli. Aktualny katalog ma o 50 stron więcej. Jest w nim zawartych 1000 nowych zastosowań, z czego 300 jest po raz pierwszy ujętych w katalogu. Pozostałe 700 zastosowań jest teraz osobno wyszczególnionych, aby ułatwić znalezienie właściwego produktu.

„Informacje kluczowe” zostały opracowane na nowo. Trzy pierwsze kolumny list zastosowania ułatwiają szybkie i pewne znalezienie pasujących przewodów do określonego silnika: od modelu samochodu, poprzez pojemność po kod silnika. Kod silnika jest jedną z najważniejszych informacji przy wyborze prawidłowego przewodu, dlatego też kod do każdego modelu jest umieszczony w osobnej linijce, co czyni katalog bardziej przejrzystym.
Kolejną nowością w katalogu jest lista zamienników starych numerów zamówienia części na aktualne numery. Ułatwia to warsztatom szybsze znalezienie prawidłowego przewodu zapłonowego również, gdy posiadają one tylko stary numer zamówienia.
Nowy katalog jest dostępny u lokalnych dystrybutorów.
Ponadto można go pobrać w formacie PDF z internetu ze strony www.ngk.de oraz pod linkiem www.ngk.de/pro.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!