Firma Tomex Hamulce rozdała telefony

, 16 maja 2007, 0:00

Firma Tomex Hamulce rozdała kilkanaście telefonów Nokia w pierwszym etapie akcji promocyjnej „Tomex zaprasza do Kopenhagi”.

Właśnie został zakończony pierwszy etap akcji promocyjnej „Tomex zaprasza do Kopenhagi”. Kilkunastu najaktywniejszych Klientów, którzy dokonywali zakupów klocków i szczęk hamulcowych Tomex w wybranych hurtowniach otrzymało telefon komórkowy Nokia oraz torbę pełną dodatkowych niespodzianek.

Jednocześnie firma Tomex przypomina, iż przed uczestnikami jeszcze dwa etapy promocji, gdzie czeka jeszcze kilkadziesiąt telefonów komórkowych, a w wielkim finale 22. zwycięzców popłynie w rejs do Kopenhagi pełen niespodzianek i atrakcji.

Więcej na stronie www.tomexc.com.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 27 lutego 2009, 0:00 0 0

Właśnie czytam od pewnego czasu dużo o waszej firmie i produktach które są w ofercie brzmi nieźle i zaryzykuję :-))) zamawiając do mojego picasso klocki aby się osobiście przekonać, pozdrawiam i odezwę się w trakcie eksploatacji

Odpowiedz