Złoto dla best products

, 16 maja 2007, 0:00

Prezentowane przez firmę best products urządzenie do ustawiania geometrii kół i osi w samochodach osobowych i dostawczych działające w systemie 3D typ GEOLINER 780 produkowane przez Snap-on Equipment GmbH – Geschaftsbereich Hofmann Werkstatt -Technik otrzymało Złoty Medal na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

Stosowane do tej pory urządzenia do pomiaru i ustawiania geometrii kół wymagały, przed przystąpieniem do pomiarów danego pojazdu, zamocowania na jego kołach czterech elektronicznych głowic pomiarowych. W systemie 3D na kołach zamocowane są tylko głowice pasywne z powłoką odblaskową.
Geoliner 780 jest urządzeniem mierzącym w technice 3D za pomocą dwóch osobnych kamer poruszających się na słupach za podnośnikiem diagnostycznym. Urządzenie wykorzystując wspomaganą komputerowo i opartą na trójwymiarowym modelowaniu metodę rozpoznawania obrazu, umożliwia otrzymywanie precyzyjnych wyników pomiaru geometrii wszystkich czterech kół pojazdu w czasie nie przekraczającym 5 minut. Wystarczy przetoczyć samochód 20 cm do tyłu i z powrotem lub 10 cm do przodu i 10 cm do tyłu i z powrotem do osi obrotnicy, a uzyskuje się niezbędne wyniki do oceny ustawienia kół i osi. Zaletą tych urządzeń jest również to, że nie wymagają bardzo dokładnie wypoziomowanych stanowisk.

best products Sp. z o.o
tel./fax. 061/ 847-06-55

E-mail: best@best-prod.com

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!