Ósma edycja przewodnika Pole Position

, 9 maja 2007, 0:00

Zadaniem ósmej edycji przewodnika Pole Position jest dalsze poszerzanie wiedzy o układach napędu rozrządu i osprzętu.

Książka koncentruje się na aktualnych nowościach i tendencjach na przyszłość w dziedzinie układów napędu silnika nowoczesnych samochodów. Książka zawiera wskazówki w zakresie serwisowania i napraw oraz omawia pomysły, na których możecie oprzeć rozwój swoich warsztatów.

Poza tym książka zawiera szczegółowy przegląd nowości w zakresie elementów układu napędu silnika z wyszczególnieniem dlaczego są one tak ważne dla układu, przykłady częstych usterek i sposoby ich unikania. W publikacji znajduje się również szczegółowa analiza przypadku z instrukcjami dla silnika PSA 1.8 16V XU7JP4, gdzie napinacz ręczny zostaje zastąpiony automatycznym.

W książce znajduje się również plakat przedstawiający układy napędu silnika. Można wykorzystać to przydatne narzędzie w czasie rozmów z klientem i pokazać na nim, które części silnika zostaną wymienione i wyjaśnić dlaczego. Łatwiej w ten sposób pokazać jak części na siebie wpływają i jak ważna jest całościowa naprawa. Pokazane są zdjęcia nowych części na tle części starych / uszkodzonych.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!