Nauka w las nie pójdzie …

, 25 kwietnia 2007, 0:00

Przeciętnemu mechanikowi w przeciętnym warsztacie, do szczęścia potrzebny jest nie tylko klucz „trzynastka”, młotek, przecinak, klucz udarowy i inne mniej lub bardziej wyszukane narzędzia i urządzenia. Stanowią one tylko połowę sukcesu! Drugą połowę, zazwyczaj ważniejszą i niemożliwą do nabycia w jakimkolwiek sklepie, stanowi wiedza.
Firma Inter-Team doskonale zdaje sobie sprawę z tego faktu, toteż aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów, od około pół roku prowadzi bardzo intensywną działalność szkoleniową, we współpracy z czołowymi Dostawcami części zamiennych.
Praktycznie nie ma w chwili obecnej tygodnia, w którym nie odbywa się szkolenie dla Klientów firmy w różnych częściach Polski. Tematyka jest najróżniejsza od budowy i typowych usterek akumulatorów, poprzez zalecenia montażowe dotyczące sprzęgieł samonastawnych, aż do typowych przyczyn uszkodzenia układów rozrządu.

Nadrzędnym celem Inter-Team jest stałe poszerzanie oferty szkoleniowej, a także wzbogacanie jej o kolejne, potrzebne Klientom w codziennej pracy zagadnienia, o czym będą mogli Państwo przekonać się już w niedalekiej przyszłości…

Klienci Inter-Team zainteresowani szkoleniami, informacje na ich temat mogą uzyskać bezpośrednio u swojego Opiekuna Handlowego lub w Dziale Współpracy z Warsztatami w Centrali naszej firmy.

_________________________________________________________________

Dla pierwszych pięciu warsztatów, które zadzwonią pod podany niżej numer i zapiszą się na wybrane szkolenie firma ma przewidziane nagrody – warsztatowe ubranie robocze (spodnie ogrodniczki i T-Shirt):

Dział Współpracy z Warsztatami – Pion Szkoleniowy

Aleksander Ochęduszko
Tel.: (022) 339 89 56

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!