Asortyment azjatycki w ofercie Inter-Team

, 25 kwietnia 2007, 0:00

Dwa lata temu w ofercie Inter-Team pojawiły się pierwsze części do samochodów azjatyckich i był to asortyment sprzęgieł firmy AISIN. Od tamtej pory wiele się zmieniło, a czas, który upłynął został wykorzystany przez Inter-Team na nawiązanie współpracy z renomowanymi producentami części z Japonii i Korei. W dniu dzisiejszym wśród dostawców azjatyckich, których asortyment znajduje się w ofercie Inter-Team są:

– AISIN
– CTR (CENTRAL CORPORATION)
– DENSO
– KOYO, NSK, NTN
– MITSUBOSHI
– JNPS
– DONGIL RUBBER BELTS (DRB)
– TOKICO

W tym samym czasie został zapoczątkowany program części do samochodów azjatyckich pod marką SAKURA. W chwili obecnej pod marką SAKURA dostarczane są do klientów firmy Inter-Team takie linie części zamiennych jak: filtry, rolki rozrządu, tarcze hamulcowe, elementy układu kierowniczego i zawieszenia, przewody zapłonowe, łożyska kół, osłony przegubów.
Jednocześnie z wprowadzaniem nowych linii asortymentowych Inter-Team opracował i wydał katalogi książkowe ułatwiające odnalezienie potrzebnej klientowi części. W dniu dzisiejszym do dyspozycji klienta oddane są poniższe katalogi:
– Układ hamulcowy
– Układ chłodzenia
– Układ rozrządu
– Elektryka

– Osłony przegubów
– Sprzęgła

Szerszych informacji na temat produktów azjatyckich oraz marki SAKURA udzielają przedstawiciele handlowi firmy Inter-Team.

Dział Samochodów Azjatyckich

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!