Uaktualniona nowa witryna internetowa o światłach

, 11 kwietnia 2007, 0:00

Hella uaktualniła swoje strony internetowe www.swiatladzienne.pl. Są tam zarówno informacje produktowe, instrukcje montażowe, jak również odnośniki do przepisów czy linki do ciekawych artykułów.
Hella posiada w swej ofercie kilka rodzajów uniwersalnych świateł do jazdy dziennej, zarówno do instalacji 12 V jak również 24 V. Są też produkty dopasowane do konkretnych aut (np. VW Golfa IV). Nowością są światła oparte na technologii diodowej (LED).

W porównaniu ze światłami mijania, światła do jazdy dziennej są bardziej ekonomiczne i mają dostosowany strumień światła właśnie do jazdy w ciągu dnia.
Produkty są dostępne w sieci sprzedaży dystrybutorów firmy Hella na terenie kraju.

Na strony o światłach do jazy dziennej można również wejść z witryny internetowej polskiej Helli: www.hella.com.pl  

W Polsce światła do jazdy dziennej są dopuszczone do używania w samochodach zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dn. 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia.

Ważne!
Polskie przepisy nakazują montaż świateł do jazdy dziennej w taki sposób, aby równocześnie świeciły się tylne światła pozycyjne. W wielu innych krajach wystarczy, że świecą się tylko światła przednie (czyli zgodnie z ich przeznaczeniem).

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!