Podwójne wyróżnienie dla MANN+HUMMEL

, 11 kwietnia 2007, 0:00

„Dostawca Roku 2006” i „Firma Roku 2006”

General Motors uhonorował partnera rozwojowego i dostawcę na wyposażenie seryjne, firmę MANN+HUMMEL nagrodami: „Dostawca Roku 2006” i „Firma Roku 2006”.

Koncern MANN+HUMMEL otrzymał nagrodę za całokształt doskonałych osiągnięć jako dostawca części i usługodawca. MANN+HUMMEL jest jedną z dwóch firm, które nagrodę GM „Dostawca Roku” otrzymuje nieprzerwanie od 15 lat.

„Jesteśmy dumni, że możemy uhonorować MANN+HUMMEL jako najlepszego z najlepszych w łańcuchu dostawców General Motors” – powiedział Bo Andersson, wiceprezydent Global Purchasing&Supply Chain grupy GM, odpowiedzialny również globalnie za zakupy i kontakty z dostawcami. „MANN+HUMMEL zasłużyła na wyróżnienie za doskonałe osiągnięcia w roku 2006. Jesteśmy wdzięczni, że ciężka praca i zaangażowanie firmy przyczyniły się do sukcesu GM”.

„W obu nagrodach „Dostawca Roku” oraz „Firma Roku” upatrujemy uznania dla wkładu pracy naszej firmy, przede wszystkim jest to jednak komplement dla naszych współpracowników z działów rozwoju, produkcji, sprzedaży oraz serwisu” – powiedział dr Dieter Seipler, Przewodniczący Zarządu MANN+HUMMEL. „Nagroda jest dla nas wyzwaniem, aby również w przyszłości przekonywać naszych klientów ponadprzeciętnymi innowacjami, jakością i serwisem”.

Zwycięzcy nagrody „Dostawca Roku” wyłaniani są na świecie przez zespół osób odpowiedzialnych za zakupy, technikę, produkcję oraz logistykę w General Motors. Swoje decyzje GM opiera na podstawie osiągnięć dostawców pod względem jakości, serwisu, technologii i ceny. Wręczenie nagrody miało miejsce w Orlando na Florydzie, gdzie dyrektor Manfred Wolf oraz odpowiedzialny za kontakty z klientami Kurk Wilks osobiście z rąk Bo Anderssona przyjęli dyplom oraz statuetkę.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!