Best products – nowa strona, nowe ceny

, 4 kwietnia 2007, 0:00

Nowoczesny system dystrybucji – dobre ceny
Rozbudowana sieć dystrybucyjna to koszt, który zawsze zostaje przerzucony na klienta. Aby tego uniknąć firma best products pragnie dotrzeć do klientów przy pomocy najtańszej i najlepiej dostępnej sieci dystrybucyjnej – Internetu.
Więcej na: www.bestprod.com.pl  

Dwie linie produktów – dwie idee
Obecnie oferta best products dostępna jest w dwóch liniach.

]1[

to wyposażenie warsztatowe z najwyższej półki. W ofercie szeroka gama produktów tak znamienitych i uznanych producentów jak GUTMANN Messtechnik, HOFMANN-Snap-on, HUNGER, HERCULES Lift, DRESTER czy SPIN.

]2[

to produkty tańsze od tych oferowanych przez najbardziej renomowanych producentów. Dzięki ograniczeniu kosztów w postaci rozbudowanej sieci dystrybucyjnej, wielkonakładowego druku materiałów reklamowych itp.. przygotowaliśmy ofertę na produkty charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, trwałością objętych profesjonalną opieką serwisową, przeznaczonych dla warsztatów poszukujących mniej kosztownych rozwiązań.

Oferta firmy dotycząca obsługi zarówno pojazdów osobowych jak i ciężarowych obejmuje m.in.: montażownice, wyważarki, podnośniki warsztatowe, linie diagnostyczne, myjki do kół, przyrządy do kontroli geometrii kół, urządzenia do diagnostyki elektroniki pojazdowej; analizatory spalin, ciężarki, urządzenia do obróbki tarcz / bębnów hamulcowych.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!