Katalog 2007- rozruszniki i alternatory

, 28 marca 2007, 0:00

Valeo Service wprowadza na rok 2007 nowy katalog standardowych części zamiennych z kategorii rozruszników i alternatorów. Pod względem techniki druku jest to całkiem nowy rozdział: wszystkie stronice wewnętrzne tej proekologicznej publikacji marketingowej wydrukowano na papierze makulaturowym.

Katalog w nowej szacie
Zastosowano nowy układ treści, który ma ułatwiać pracę serwisantom.
– parametry techniczne znajdują się bliżej numeru katalogowego,
– podano moc silnika w kW i w KM,
– poprawiono dokładne rysunki złączy alternatorów,
– dodano 244 rysunki ułatwiające wzrokowe porównanie poprzedniej części z częścią zamienną,
– uproszczono glosariusz i symbole na rozkładówkach pierwszej i ostatniej strony,

– numery stron znajdują się teraz w dolnym rogu, aby ułatwić wyszukiwanie.

Wszystkie te zmiany ułatwiają serwisantom wybór właściwego elementu do właściwego pojazdu w sposób szybszy i bardziej efektywny.

Rozległe pokrycie parku
Katalog zawiera niemal 1700 pozycji standardowych, z czego 1084 dotyczą alternatorów, a 610 rozruszników. Katalog pokrywa potrzeby 96% europejskiego parku samochodowego. W nowym wydaniu wprowadzono 142 nowe pozycje, uwzględniając najnowsze modele pojazdów, jak Audi Q7, Dacia Logan, Fiat Punto Grande, Mercedes R Class, Suzuki Swift, Toyota Aygo, przy czym 62% nowych pozycji jest przeznaczonych do pojazdów niemieckich i z Dalekiego Wschodu.

Powszechna troska o zrównoważony model wzrostu i zapewnienie lepszej ochrony środowiska naturalnego stworzyła zapotrzebowanie na części samochodowe po renowacji, zwłaszcza jeśli chodzi o rozruszniki, alternatory, sprężarki i sprzęgła. Valeo Service dostarcza na rynek ponad milion odnawianych części rocznie, a w Europie organizuje odbiór zużytych akumulatorów.

W myśl przyjętej strategii proekologicznej nowy katalog rozruszników i alternatorów został wydrukowany w całości na papierze makulaturowym, z wyjątkiem okładki. Zastosowano przy tym rygorystyczne normy jakości, aby papier był przystosowany do typowego dla warsztatów, intensywnego użytkowania.

W katalogu zamieszczono indeks używanych w tekście symboli oraz glosariusz w 10 językach. Katalog jest wyposażony w specjalną zakładkę, pozwalającą łatwo odnajdywać strony. Projekt zakładki nawiązuje do sukcesu Luca Alphanda, który ukończył Rajd Dakar na podium już drugi rok z rzędu.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!