Kupuj produkty oryginalnej jakości

, 28 marca 2007, 0:00

Wygrywaj karty płatnicze z wkładem finansowym i wydawaj pieniądze, na co chcesz!

Tak w kilku słowach można by podsumować akcję „Montuj produkty oryginalnej jakości”, która przeznaczona jest dla klientów Inter Cars S.A.

Organizatorzy akcji chcą zwrócić uwagę swoich odbiorców na korzyści płynące ze stosowania przy naprawach samochodów, części zamiennych oryginalnej jakości, pochodzących od tych renomowanych producentów, którzy dostarczają swoje podzespoły na pierwszy montaż samochodów, a którzy są jednocześnie dostawcami do Inter Cars S.A.

Przede wszystkim jest to znikomy odsetek reklamacji, a co za tym idzie brak potrzeby zbędnego angażowania sił i środków w realizację usług wymiany wadliwej części. Wysoka jakość oferowanego produktu, która bezpośrednio przekłada się na zwiększenie komfortu i podniesienie bezpieczeństwa jazdy, co jest faktem nie bez znaczenia przy postrzeganiu wizerunku warsztatu oferującego te produkty swoim klientom. Oczywiście nie sposób tu pominąć wyższego zarobku dla serwisu, który oferuje swoim klientom zdecydowanie wyższy jakościowo i tylko trochę droższy produkt.
Jednak najważniejszym elementem akcji jest pula nagród, którą organizatorzy wraz z Partnerami promocji, czyli dostawcami, przygotowali, dla klientów, którzy wezmą w niej udział. Wynosi ona 1.000.000zł i jest to największa wartość nagród, którą dotychczas dystrybutor części zaoferował swoim klientom. Nagrody jednostkowe wynoszą od 1.000 do 40.000zł i przekazywane będą laureatom akcji w formie wkładu na karcie płatniczej.

Aby udzielić Państwu jak najbardziej wyczerpujących informacji dotyczących akcji, Inter Cars odpowiada na najczęściej zadawane pytania.

Kto może wziąć udział w akcji i jak długo ona trwa?
Udział w akcji może wziąć każdy zarejestrowany klient dokonujący zakupów w Inter Cars S.A.
Akcja trwa od 01.03 do 31.08.2007 r.
Udział w akcji można zgłosić w dowolnym momencie jej trwania!

W jaki sposób można wziąć udział w akcji?

Wystarczy wypełnić specjalny elektroniczny, formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: www.intercars.com.pl lub w dowolnej filii Inter Cars S.A. na terenie całego kraju. Formularze drukowane można wysłać bezpośrednio do Działu Promocji i Reklamy Inter Cars S.A. Cząstków Maz. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, lub zostawić w najbliższej filii.
Patrz PDF formularz zgłoszeniowy linie produktowe str. 1.

W ilu liniach produktów można zgłosić swój udział?
Nie ma żadnych ograniczeń! Można zgłosić swój udział we wszystkich liniach produktowych oferowanych przez dostawców znajdujących się w Formularzu Zgłoszeniowym. Im więcej linii zaznaczysz, tym bardziej zwiększasz swoje szanse na wygraną.

Co to są progi zakupowe?

Progi zakupowe są to wartości zakupów w poszczególnych liniach produktów, za przekroczenie których, otrzymuje się kupon konkursowy, biorący udział w losowaniu.
Jeżeli wartość progu wynosi np. 100zł, to za zrealizowanie zakupów za 1.000zł klient otrzymuje 10 elektronicznych kuponów konkursowych.
Patrz PDF formularz zgłoszeniowy linie produktowe str. 2.

Czy aby otrzymać elektroniczny kupon konkursowy muszę jednorazowo dokonać zakupów za wartość, jaka jest podana w progu zakupowym?
Nie! Sumowane są całe zakupy klienta w okresie trwania akcji i dzielone przez wartość progu zakupowego. Na tej podstawie klient otrzymuje odpowiednią ilość kuponów konkursowych biorących udział w losowaniu.

Jak to działa w rzeczywistości?
Wyobraź sobie, że zgłosiłeś udział we wszystkich liniach produktów, które biorą udział w akcji. W różnych liniach są różne wartości progów zakupowych. W trakcie trwania akcji kupiłeś produkty firmy ContiTech za kwotę 5.000zł, a próg wynosi 200zł, zdobyłeś 25 kuponów, które biorą udział w losowaniu nagród ufundowanych przez ContiTech. Jednocześnie w tym samym czasie kupiłeś produkty Filtron za 10.000zł, gdzie próg zakupowy wynosi 150zł – zdobyłeś 66 kuponów konkursowych, które biorą udział w losowaniu nagród ufundowanych przez Filtron.

Analogicznie sytuacja wygląda z innymi Partnerami akcji.

Czy ktoś będzie wysyłał mi kupon konkursowy?
Nie, kupon konkursowy jest kuponem elektronicznym, który automatycznie generuje się na Twoim koncie po przekroczeniu progu zakupowego. Pamiętaj tylko, żeby zgłosić swój udział w akcji.
Im więcej kupujesz w danej linii, tym więcej kuponów konkursowych wygeneruje się na Twoim koncie!
Jest to podobne jak w IC-Premia, na Twoim koncie automatycznie zapisują się zdobyte punkty!

Czy będę mógł sprawdzić ile kuponów konkursowych w poszczególnych liniach produktowych jest w danej chwili na moim koncie?

Oczywiście, że tak! Będzie to można sprawdzić na stronie internetowej i przy aktualizacji cennika. Również u naszych sprzedawców w filiach.

W jaki sposób prowadzone będzie losowanie?
Losować będzie komputer! W każdej linii produktowej prowadzone będzie oddzielne losowanie! Pod uwagę będą brani wszyscy zgłoszeni uczestnicy i ich wszystkie zdobyte kupony konkursowe w okresie od 1.03 do 31.08. 2007r., pod warunkiem, że nie zostali wylosowani już wcześniej!

Czy zwycięża ten, kto kupił najwięcej?
Nie! Zwycięzcą może być każdy pod warunkiem, że zdobył przynajmniej 1 kupon konkursowy w danej linii produktowej. Ale im więcej kuponów, tym większe szanse na wylosowanie przez komputer!
Dla klientów, którzy kupili najwięcej przewidziane są dodatkowe nagrody, nie wynikające z losowania! Są to nagrody gwarantowane!

W ilu liniach mogę wygrać?
Każdy zgłoszony uczestnik może wygrać tylko w jednej linii produktowej, dlatego warto zgłosić swój udział w jak największej ich liczbie, żeby zwiększyć swoje szanse na wygraną!

Jakie są nagrody i ich wartości?
Pula nagród wynosi 1.000.000zł! Wartości nagród są różne w różnych liniach produktowych! Nagrodą jest karta płatnicza z ustalonym wkładem pieniężnym!
Dodatkowo w trakcie akcji można wygrać wiele atrakcyjnych nagród dodatkowych w tym kombinezony warsztatowe, których przygotowaliśmy dla Państwa ponad 5.000 szt.

Co można zrobić z wygranymi pieniędzmi, czy muszę je wydać w Inter Cars S.A.?
Z wygranymi pieniędzmi możesz zrobić to, co chcesz! Możesz je wydać na dowolny cel! Oczywiście możesz też dokonać zakupów w Inter Cars S.A.

Kiedy odbędzie się wręczenie nagród?
Nagrody będą wręczane podczas 7. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów w dniach 08-09.09.2007r. w Cząstkowie Maz.
Zwycięzcy zostaną poinformowani na tydzień przed targami!

Radosław Grześkowiak

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!