Zamawiasz – dostaniesz premię

, 28 marca 2007, 0:00

Dobra i szybka komunikacja to w tej chwili jeden z najważniejszych elementów odpowiednio działającej firmy.

W dobie szybko rozwijających się technologii internet wydaje się już być narzędziem niezbędnym do funkcjonowania i zbierania informacji. Coraz częściej za pomocą internetu kupujemy, rezerwujemy wycieczki, dokonujemy przelewów i załatwiamy inne formalności.
Dlaczego więc tym sposobem nie zamawiać części zamiennych w Inter Cars S.A.?
Tym bardziej, że okazuje się, iż umiejętność zamawiania przez internet można zdobyć w bardzo łatwy sposób, kontaktując się z Przedstawicielem Handlowym, który wytłumaczy wszystkie pożyteczne funkcje programu.
Zalety i pozyskane z tego tytułu oszczędności przedstawiony został na poniższym przykładzie.

Dlaczego warto składać zamówienia przez internet?
Przede wszystkim redukujecie Państwo swoje koszty oszczędzając na połączeniach telefonicznych.

Unikacie Państwo błędów komunikacyjnych. Jeśli sprzedawca, np. z powodu zakłóceń telefonicznych błędnie wpisze indeks towaru, to Wy dostajecie towar, którego wcale nie zamawialiście. Denerwujecie się Wy i Wasz klient, któremu zawsze się spieszy po naprawiony samochód. Aby poprawić zamówienie musicie znowu skontaktować się ze sprzedawcą i w pewnym stopniu marnujecie swój czas.

Niektórzy z Państwa do realizacji zamówień lubią posługiwać się faxem. Ale często wydruki faksowe są nieczytelne, w najmniej oczekiwanym momencie braknie toneru lub papieru. Powoduje to znowu irytację i zdenerwowanie sprzedawcy, Państwa, a szczególnie Waszego klienta, bo temu ostatniemu spieszy się najbardziej. Zamawiając przez internet unikacie niepotrzebnych zakłóceń, dzięki temu jesteście w lepszym nastroju, a Wasz klient usatysfakcjonowany szybką naprawą chętnie do Was wraca i w dodatku poleca Wasze usługi innym.

Zamawiając przez internet unikniecie sytuacji konfliktowych z klientem ostatecznym. Nie będzie już pomyłek w towarze, a kierowca samochodu będzie zadowolony ze sprawnej obsługi. Zamawiając przez internet dostajecie Państwo elektroniczną fakturę, co pozwala na szybsze przyjęcie towaru na magazyn. IC Katalog daje Państwu możliwość podejrzenia i podpowiedzi, jakie części do danego modelu auta pasują, ponadto samochód Waszego Klienta ma prowadzoną historię napraw i zamówień. Poza tym codziennie dostajecie Państwo najświeższe informacje o aktualnych promocjach i akcjach marketingowych.

Zamawiając przez internet macie Państwo 100% pewność, że w momencie potwierdzenia zamówienia towar już jest rezerwowany dla Was i zbierany z półki, bez względu na to, w którym magazynie się znajduje, a ewentualny zwrot części odbywać się będzie na normalnych warunkach (7 dni z dowodem zakupu).

Jakie korzyści daje składanie zamówień przez internet?
Przede wszystkim to możliwość wyboru złożenia zamówienia on-line lub e-mailem.
Sprawdzenie dostępności towaru i bieżącej ceny „od ręki” we wszystkich lokalizacjach Inter Cars S.A.
Prosty dobór zamienników w przypadku, gdy aktualnie brak jest poszukiwanej części preferowanego dostawcy
Łatwy dostęp do podglądu złożonego zamówienia.

Zawsze aktualne dane o stanach towarów i cenach według zasady: „Mój magazyn jest Pańskim magazynem”

Składając zamówienie przez internet oszczędzacie Państwo nie tylko koszty, ale czas, który możecie spożytkować na pozyskiwanie nowych klientów.
Oszczędzając czas i zdrowie nie denerwujecie się w sytuacjach skrajnych, kiedy klient stojący u Was w warsztacie czeka na informację, a Wy nie możecie jej uzyskać gdyż wszystkie linie są zajęte.

Być może wielu z Państwa odczuwa lęk przed komputerem. Nie ma się czego obawiać, po konsultacji z Certyfikowanym Przedstawicielem Handlowym składanie zamówień okaże się proste. Wystarczy spróbować raz zamówić, a sami przekonacie się, że jest to bardzo wygodna forma komunikacji.

Przepis na sukces

Potrzebny będzie:
Dowolny komputer, internet, bezpłatny program IC Katalog

Skontaktuj się z przedstawicielem swojej filii
Umów się na spotkanie
Twój przedstawiciel dostarczy Ci bezpłatny IC_Katalog

Twój przedstawiciel nauczy Cię obsługi IC_Katalogu krok po kroku.
Zamawiaj części przez internet
Oszczędzaj swój czas i pieniądze

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 29 marca 2009, 0:00 0 0

ZaczynajÄ? siÄ? oszczÄ?dnoĹ?ci i eliminacja zbÄ?dnych filii z gronem nie doĹ?wiadczonych pracownikĂłw.

Odpowiedz