Kompresory klimatyzacji – szeroka oferta na sezon 2007

, 28 marca 2007, 0:00

Klimatyzacja staje się coraz bardziej popularnym elementem wyposażenia samochodów, a nawet zaczyna powoli przechodzić do standardu.


Liczba samochodów wyposażonych w układ klimatyzacji z roku na rok rośnie, a ich użytkownicy zaczynają dbać o sprawność tego, niedawno jeszcze uważanego za wyznacznik luksusu układu.
W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na podzespoły do naprawy i serwisu klimatyzacji samochodowych w ofercie 4max pojawiły się kompresory klimatyzacji. Jest to szeroka gama regenerowanych sprężarek (ponad 600 referencji w ofercie), pokrywających w ponad 90% zapotrzebowanie rynku do samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych. Kompresory klimatyzacji do samochodów ciężarowych są nowością w ofercie i są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.
Proces regeneracji odbywa się zgodnie z normami producenta kompresorów. Do naprawy zostają użyte tylko wysokiej jakości podzespoły, których jakość gwarantują renomowani producenci, a po zakończonym procesie każda jednostka poddawana jest testom na sprawność, wydajność i szczelność (za pomocą helu) na specjalnych testerach (Inficon, Thermolab). Do każdego kompresora dołączony jest wydruk z tych testerów, przedstawiający rzeczywiste parametry danej jednostki. Dzięki tak surowym wymogom i ciągłej kontroli jakości parametry techniczne stają na poziomie fabrycznie nowych produktów, a klient dostaje 12 miesięczną gwarancję jakości na zakupiony towar. Kompresory 4max są już napełnione przez producenta odpowiednią ilością odpowiedniego oleju typu PAG (ilość wlanego oleju jest podana na etykiecie przymocowanej do towaru), a wewnątrz opakowania znajduje się karta gwarancyjna wraz z kryteriami przyjęcia wymontowanych sprężarek. Produkty te są oczywiście dostępne w formie sprzedaży TR – tzn. z możliwością odpłatnego zwrotu starego kompresora.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!