IC Premia – sposób na wypoczynek i zabawę

, 28 marca 2007, 0:00

Nadeszła wiosna, z każdym dniem robi się coraz cieplej. Wkrótce porzucimy ciężką odzież i … nagle okaże się, że spodnie są zbyt ciasne, a w pasku trzeba dorobić kolejną dziurkę i robi się kłopot.
Inter Cars ma dla Państwa nie tylko rozwiązanie kłopotów, ale także trochę przyjemności.

Wszystkich uczestników programu IC Premia firma zaprasza do aktywnego uczestnictwa w promocjach. Jak już się Państwo wielokrotnie przekonaliście, zebrane punkty można zamienić na nagrody. Tym razem, szczególnie przed wiosną, polecamy rowery. W ofercie modele dla całej rodziny. Ponadto wybierając się na taką wycieczkę z rodziną potrzebny będzie Państwu … aparat fotograficzny.
I to wszystko jest w Inter Cars S.A bez wychodzenia z domu!
Wystarczy tylko zamówić, wypełnić formularz, a kurier sam przyniesie oczekiwaną przesyłkę do domu. Z pewnością dużym ułatwieniem będzie fakt, że przesyłka roweru nic Państwa nie kosztuje.
W pierwszym półroczu pojawi się także nowa odświeżona internetowa wersja katalogu. Postanowiono także zmodyfikować propozycje, ponieważ wiadomo, że wielu z Państwa korzysta z komputerów, laptopów i palmptopów. Dlatego też już wkrótce i takie przedmioty pojawią się w katalogu IC Premia.

Kupując w Inter Cars S.A. produkty objęte promocjami zdobywa się punkty, które można w łatwy sposób wymienić na nagrody. Z Inter Cars S.A. zawsze po drodze do nagród!

Konkurs Trzynastka

Już w kwietniu ruszy nowy konkurs pod nazwą ”Trzynastka”
13-ego dnia każdego miesiąca dostaniecie Państwo sms-a z informacją, że na stronie www.intercars.com.pl umieszczone zostało nowe pytanie dotyczące oferty Inter Cars S.A , imprez, akcji promocyjnych i innych ciekawostek zwianych z firmą.
Po otrzymaniu sms-a należy odwiedzić stronę internetową i odnaleźć elektroniczny kupon, wypełnić go i jednym kliknięciem wysłać.

Na odpowiedzi firma czekać będzie do 10-ego dnia kolejnego miesiąca. Wśród uczestników, którzy poprawnie odpowiedzą na pytanie, wylosowanych zostanie trzech szczęśliwców.
Do wygrania 14.000 punktów.
Informacja o wylosowanych osobach wraz z poprawną odpowiedzią pojawi się 13-ego dnia następnego miesiąca, oczywiście z kolejnym pytaniem.
Z Inter Cars S.A. 13-sty nie musi być wcale pechowym dniem!

Chcesz wygrywać nagrody?

Inter Cars S.A zaprasza wszystkich klientów i uczestników programu IC Premia do zakupów towarów w promocyjnym przeliczniku punktowym. O takich producentach jak Delphi, Bosch, Castrol, EVR, można śmiało powiedzieć, że używając tych produktów, montujesz pewność. Montując produkty najwyższej jakości otrzymujecie Państwo gwarancję komfortu i bezpieczeństwo jazdy.
W nadchodzących miesiącach w promocji pojawią się produkty chemii warsztatowej CRC, sondy lambda Bosch, 60 i 208 litrowe beczki oleju Castrol, amortyzatory Delphi i rolki firmy Egon von Ruville.
Inter Cars zachęca również do odwiedzania strony www.icpremia.pl gdzie znajdują się szczegóły promocji oraz nowe produkty, które pojawiły się w katalogu nagród IC Premia.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!