Japonia i Korea w zasięgu ręki

, 21 marca 2007, 0:00

Po polskich drogach jeździ coraz więcej aut z dalekiego wschodu. Użytkowników takich marek jak Toyota, Honda, Nissan, Suzuki, Mazda i Kia zainteresuje fakt, że w Inter Cars S.A. dostępna jest szeroka oferta części zamiennych do tych samochodów.

Firma Inter Cars S.A. nawiązała współpracę z wieloma producentami części zamiennych z Japonii i innych krajów Azji.
Pod koniec 2006 r. w ofercie Inter Cars S.A. pojawiły się produkty firmy  Central Corporation z Korei – znanego na rynku pod krótką nazwa CTR, producenta „zawieszenia twardego”. Do magazynu Inter Cars trafiło kilkaset referencji wahaczy, drążków kierowniczych, końcówek oraz łączników nie tylko do aut osobowych, ale i dostawczych (m.in. Hyundai H100 i KIA K2700) oraz terenowych (Nissany Terrano, Patrol oraz Toyota Land Cruiser).

W tym samym czasie, zgodnie z zapotrzebowaniem klientów, spółka podjęła decyzję o rozpoczęciu współpracy ze znanym producentem pasków rozrządu – firmą Mitsuboshi, która specjalizuje się w produkcji pasków na pierwszy montaż do samochodów azjatyckich oraz VW i Volvo.
W pierwszym kwartale 2007 roku spodziewane są dostawy elementów hydrauliki samochodowej (cylinderki, pompy hamulcowe, pompy sprzęgła i wysprzęgliki) firmy Sanyco, a zaraz potem termostatów japońskiej firmy Tama.

Obecnie w magazynie dystrybutora znajdują się także produkty firmy GMB, która w ofercie posiada szeroki asortyment elementów zawieszenia twardego (drążki, końcówki drążków, łączniki stabilizatora), pompy wody oraz elementy rozrządu (napinacze i rolki prowadzące) do wszystkich aut azjatyckich.
Pod marką Jakoparts znajdują się filtry, uszczelki, elementy układu chłodzenia, hydraulika hamowania i sprzęgłowa, sprzęgła, tarcze i klocki hamulcowe oraz wiele innych części eksploatacyjnych.

Ponadto, wielu obecnych europejskich dostawców posiada w swojej ofercie części do aut japońskich i koreańskich. Baza Inter Cars S.A. jest sukcesywnie o te referencje powiększana.

Na wiosnę Inter Cars S.A. przygotował wielką promocję na części do aut azjatyckich w postaci specjalnej bonusowej punktacji w programie IC Premia.
Więcej informacji na stronie www.intercars.com.pl Konkurs azjatycki oraz www.icpremia.pl.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!