Nowy katalog Delphi

, 21 marca 2007, 0:00

Dział Delphi Product & Service Solutions wydał nowy, zaktualizowany Katalog Części Zamiennych dla Systemów Ogrzewania i Klimatyzacji (TSP). Najnowsza wersja katalogu jest dostępna od marca 2007 roku i obejmuje ponad 1.500 poszczególnych elementów układów klimatyzacji, a najważniejszymi dodanymi elementami będą elementy systemu Delphi Diavia, takie jak kompresor, osuszacz klimatyzacji i zestaw filtrów kabinowych.

Najnowszy Katalog TSP obejmuje kompresory, parowniki, osuszacze, skraplacze, zawory rozprężeniowe i filtry kabinowe – zarówno filtry włókniste jak i nową linię filtrów wykorzystujących węgiel aktywny.
Pełny zestaw olejów i substancji użytkowych PAG (Poly Alkaline Glycole) i Ester został również uwzględniony w katalogu.
„W Polsce ten katalog jest już dostępny miedzy innymi w Inter Cars oraz AD, na Słowacji i w Czechach w firmie Auto Stangl oraz w firmie Trade Line na Ukrainie” – powiedział Wojciech Stanosz, dyrektor Delphi Product & Service Solutions w Europie Wschodniej. – „Widzimy duże szanse rozwoju produktów związanych z diagnostyką i naprawą układów klimatyzacji w naszym regionie”.

Aby wspomóc warsztaty w ich zaangażowaniu się w ten zyskowny dział usług samochodowych, Delphi oferuje specjalistyczne wyposażenie i szkolenia prowadzone w ramach systemu szkoleń „TechSource”.
Celem tych działań jest pomoc w osiągnięciu wysokiego poziomu wyszkolenia technicznego przez mechaników. W celu przeprowadzenia bardziej skomplikowanych napraw, centra serwisowe mają zapewniony priorytet w dostępie do rozbudowanej europejskiej sieci specjalistów od instalacji i naprawy systemów klimatyzacji samochodowej Delphi Diavia.

Dział Delphi Product & Service Solutions dostarcza zamienniki oryginalnych elementów wyposażenia fabrycznego. Oferta części zamiennych Delphi obejmuje pełny zakres elementów dla systemów chłodzenia i ogrzewania pojazdu oraz produktów do sterowania silnikiem i paliwem. Wszystkie te komponenty są wspierane przez szeroko rozbudowany program szkoleń i narzędzi diagnostycznych.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!